Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudna ide utazni?

Tudna ide utazni?

Figyelt kérdés
A kerdesem az hogy vam egy baratom, Pakistanban el es szeretne Magyarorszagra jonni dolgozni persze legalisan#!!!!!!! A kerdes az Hogy mi kell hozza hogyan mükodik es kell e Visa az utazasahoz ?
2020. febr. 16. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben nyilván vízum és munkavállalási engedély.
2020. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bmbah.hu oldalon minden részletet megtalálsz. Immigration to Hungary, 1. olyan talalát, ami nem reklám.
2020. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja, hogy házasodj össze vele, szerintem inkább ne tedd. Csak ennyit szeretnék mondani, mert szoktak lenni néha ilyenek, akik bekamuzzák,hogy pl szerelmesek beléd, aztán össze akarnak házasodni másik emberrel, hogy megkapják a vízumot, vagy valamit, és akkor utána meg lelépnek, meg ilyesmi. De én szerencsére nem ismerek egy ilyen emberkét se, de szóval azért csak mondom, hogy vigyázz, tehát ennyit szerettem volna. Hogy pl messziről jött ember azt mond , amit akar, ha meg esetlegesen ne adj Isten pénzt kérne, akkor ne utalj neki lehetőség szerint inkább. De egyébként lehet a barátod jóarc is, csak azé járjál nyitott szemmel.
2020. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!