Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » E hétvégi wellnessutat lemonda...

E hétvégi wellnessutat lemondanátok a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Kb. az ország egyik feléből a másikba utaznánk, vonattal, busszal, tehát elég sok emberrel találkoznánk.

2020. febr. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nem.
2020. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy!
2020. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem,de ha nem kell,passzold át,persze ha ki van fizetve.
2020. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha simán megtehetem, akkor igen.
2020. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Az megvan, hogy Magyarországon MÉG nincsen fertőzési góc, így igazából elég minimális - igaz, nem nulla - a fertőződés esélye. Igen, ez hétvégéig változhat, de jelen állás szerint indokolatlan lépés volna.
2020. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy. December óta a pánikszobámban eszegetem a konzerveket és kézfertőtlenítőben fürdöm, illetve abban mosom a szájmaszkjaimat.
2020. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs járvány


A te döntésed de én nem mondanám le

2020. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Magyarországon jelenleg nincs koronavírus által fertőzött személy. Egyetlen egy sem. Naponta százezrek ingáznak ugyanígy busszal és vonattal. Ez a vírus életképtelen tárgyakon utazva. Szóval kapaszkodóról sem kapnád el. De most komolyan, mennyi az esélye, hogy pont abban az idősávban jelenjen meg az első fertőzött az ország területén, mikor te is ott vagy? Egyébként amennyiben nem áll fent nálad immungyenge állapot, nincs okod rettegni. A halálos áldozatok mind valamiféle komolyabb alapbetegség mellé kapták el a vírust vagy idősek voltak. Sajnos ez vezetett a tragédiához esetükben. Ha nem torzítva találná a média az adatokat, a halálozási arány sem 2 százalék lenne, hanem sokkal alacsonyabb.

Nem kell kaját spájzolni, szájmaszkot viselni egészségesként (ugyanis nem véd ellene, a már fertőzöttnek kell viselnie, virulogus mondja nem én). Nem kell felülni a pánikkeltésnek. A média ebből él.

2020. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem találtak fertőzöttett, szóval pontosan mitől is kéne lemondani az utat? Kicsit túl van ez tolva már.
2020. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!