Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Értem én, hogy járvány van....

Értem én, hogy járvány van. De ha holnapra terveztem egy wellness hétvégét és el akarok menni? Agyon fognak lőni az utcán? Vagy leköpnek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 13:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk esélyes hogy nyitva sincs a hely, ahova mennél ????
2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Menjél persze. Csak pont ez volt az olaszoknál is. "Csak " én megyek, csak most, csak mert egy ember nem baj. Ha már 1000-en gondolják ezt,már nagyobb a fertőzés esélye. Se.gget áztatni lehet később is,ha lecseng ez a járvány.
2020. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

A jövőre van egy javaslatom: ha valahová nem akarsz feleslegesen elmenni, akkor érdemes előtte tájékozódni.

Jelen esetben előtted az internet, csak be kellene írni a fürdő nevét és máris látnád, hogy nyitva van-e egyáltalán vagy zárva?


A fürdőknek nagy része bezár, jövő héten pedig a szállodák következnek:


Nem írtad, hova mennél, de itt valószínűleg meg tudod nézni.


Ja, és menj "nyugodtan", ne zavarjon, hogy esetleg tünetek nélkül is megfertőzheted a szüleidet, rokonaidat, barátod-barátnőd rokonait és a fél világot.


[link]

2020. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
8%

Én azon gondolkozom, hogy a hírek mindenféle baromságot nyomják.

De most komolyan ,hogy lehet ennek utána járni hogy mi igaz ebből az egészből?Mert én azon kívül hogy szabadságkorlátozás van, mást nem látok.

Olaszországban egy ismerősöm ismerőse öregekothonában dolgozik.Semmilyen koronavírussal nem találkozott...

A hírekben azt mondanak amit akarnak.Utána tudsz járni???NEM!Szerintem hazugság az egész.

2020. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, kollégám húga az érintett északolasz területen él, valamint itt Magyarországon is van több olasz kollégám. Ha a médiának nem is, nekik elhiszem, hogy rettenetes az, ami abban az országban történik. Tényleg szàzával halnak bele emberek a betegségbe és kûrvára nem tud már mit kezdeni az ellátórendszer a betegek magas számával.


Kérdező: a csapból is az folyik , hogy MARADj OTTHON! Ezen mit nem lehet felfogni?

2020. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%

De azt kérdezted hogy van e az olasz ismerőseidnek olyan ismerőse aki bele is halt??Vagy ők is csak a hírekből vagy mástól hallják.Mert azért az se mindegy ám...

Tudom hogy ecy ilyen dolgot komolyan kell venni, de nekem valahogy az égész kamunak tűnik...

2020. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy még most hétvégén nyitva lesznek a hotelek, aztán kész, bezár az összes. Ha csak télre lesz vége, akkor mit csinálok? Ki tudja, lehet hogy 1 évig ez lesz legalább.
2020. márc. 19. 14:27
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
Oszinten orulnek ha lelonenel te idiota
2020. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%

De most figyelj.Ismernek az ismerőseid olyat aki szenved ebbe a betegségben ,vagy nem???

Csak érdekel.Nem sértegetni akarok.Csak az érdekel amit a hétköznapi emberek tapasztalnak.Nem az amit a hírekbe hallasz.

De természetesen nem kell válaszolni ha nem szeretnél.

2020. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 D. Brasco ***** válasza:
100%
Varga Zúza te egyedül vagy egy ekkora kretén hülye,vagy a biztonság kedvéért fogja valaki a kezed?!?
2020. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!