Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Szerintetek?

Mennyire férne bele most Békéscsabáról Kecskemétre utazni?

Kérdések hasonló témákban: utazás, Kecskemét, Békéscsaba, koronavírus

márc. 26. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen céllal? Várost nézni nem a legalkalmasabb. De ha ott van dolgod, menj. Én a héten mentem Budapestre vonattal vásárolni (nem, nem pláza) és kb. 3-4 ember volt vagononként.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 23:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem városnézés, páromhoz mennék egy időre, város széli kis házba.

# 2/3Időpont márc. 27. 00:23 Privát üzenet

Szerintem menjél, főleg ha hosszabb ideig ott maradtok bent, akkor menjél.

A párod a családod része, igaz? A helyzet az, hogy a családoknak együtt kell lenniük. Otthon, de ideiglenesen lehetne az az otthonod. Érdeklődj, hogyan lehetne bejelentkezni hozzá ideiglenesen. Hívd fel a Kormányablakot, feltéve, hogy a párod ezzel egyetért.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 27. 12:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!