Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek augusztus második...

Szerintetek augusztus második felében mennyire lehet majd beutazni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, akkor látogatnék haza, akkorra van repjegyem. Elképzelhető, hogy még akkor is ott tartanak a dolgok, hogy fokozott ellenőrzés, meg külföldről érkezőknek két hét karantén?
2020. ápr. 3. 14:46
1 2
 1/13 AskTheGirl válasza:
72%
szerintem akkor már simán lehet
2020. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: Mert gondolom, nem csak az a két eshetőség létezik, hogy addigra mindent szabad vagy ugyanúgy mindent tilos, amit most. Tehát hogy esetleg megeshet, hogy tömegrendezvényeket még nem tartanak ugyan, de utazni már lehet, és helyek is vannak nyitva?
2020. ápr. 3. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudjuk, nem tudjuk, nem tudjuk. Akkor sem, ha még hatszáz ilyen kérdést tesztek fel.
2020. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Nem látok itt ilyen kérdést, ha a témában keresve beírom az "augusztus"-szót.
2020. ápr. 3. 15:40
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Itt is leírom, amit privátban is válaszoltam:


Nem az augusztus szóra kell keresni! Ezer kérdésben érdeklődnek sokkal későbbi időpontokra (szeptember, október, karácsony...) is, és mindegyiknél leírtuk, amit amúgy ha van egy kis eszed, magadtól is tudnod kellene: NEM LEHET TUDNI!!

2020. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon attól függ, mikorra javul a helyzet. Logikusan a külfölddel kapcsolatos korlátozások fognak a legtovább megmaradni, hiszen a vírust is külföldről cipelték be (én nem is értem, hogy az egyetemek kiürítése helyett miért nem a határok lezárásával kezdték...).

Gyere haza két héttel hamarabb és akkor le tudod tölteni a 2 hét karantént is.

2020. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Nem megy ilyen egyszerűen. A repjegyet még csak átmódosítanám (persze jó áron), de munkanélküli segélyt kapok, ott is meg van szabva, hogy egy évben hány nap szabim lehet. (Persze esélyes, hogy nem jönnének rá, hogy az értesítésük nélkül mentem külföldre, de ha mégis, onnantól nuku segély.) Nem akarnám mind a húszat elhasználni egyben. Azért abban táncsak bízhatok, hogy decemberre már okés a helyzet, akkorra is hagyni akarok.
2020. ápr. 3. 21:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, mert azt nem írtam, hogy eleve két hétre mennék haza.
2020. ápr. 3. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hőböröghettek itt, hogy "nem tudjuk", de a kérdés így kezdődii: "Szerintetek..."

Tehát a véleményeteket kérdezi a kérdező, nem a biztos tudásotokat, innentől kezdve haszontalanok a válaszaitok.

Szerintem akkor már simán lehet majd utazni.

2020. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Na igen, mert valakinek esetleg olyan a munkaköre, amiből kifolyólag precízebben tud saccolni.
2020. ápr. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!