Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » FONTOS! Vidékiként fel lehet...

FONTOS! Vidékiként fel lehet most utazni vonattal Pest megyébe?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy Pest megyében még van kijárási korlátozás, de a következőt olvastam az egyik oldalon: "Vidékiek alhatnak Budapesten, de nem ajánlott... A vidékiekre tiltás nem vonatkozik, de "nem tanácsos" a fővárosba, illetve Pest megyébe utazniuk. " Ha felutazok vonattal és igazoltat a rendőr megbüntethet? Valaki könyörgöm magyarázza el érthetően ezt az egészet, mert mindenki össze-vissza beszél körülöttem.

2020. máj. 7. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 7. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
igen fel
2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A kormány szerint a vidékiek nem fertőznek, ezért kedvükre járkálhatnak az ország egész területén és természetesen Bp.-re is jöhetnek szabadon.


Csak a budapestiek vírusosak.

A kormány szerint a vidékiekről lepattan a vírus, ezért nyugodtan bejöhetnek a fővárosba, mert ők nem kapják el és nem viszik haza a kórságot.


Remélem érthető volt.

:)

2020. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értek egyet a kormánnyal ebben, itt is bárkitől el lehet kapni nem csak Pest megyében. Nagy szívás ez a pestieknek, de remélem hamarosan ott is feloldják a korlátozásokat.
2020. máj. 7. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
El lehet utazni Budapestre minden különösebb indok nélkül , csak forditva nem működik a dolog.
2020. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mehetsz bárhová, bármikor.
2020. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!