Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet-e kirándulni a rám...

Ricsi559 kérdése:

Lehet-e kirándulni a rám szakadékhoz?

Figyelt kérdés
Ugye a vírus helyzet miatt néhány dolog le van zárva.

2020. máj. 9. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de mondjuk hétvégén nem fogod tudni betartani ott a közösségi távolságtartàs szabályait,szóval kicsit keress tovább a turistatérképen.
2020. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Én ilyenkor hagynám a *csába a felkapott turistahelyeket, ha nincs is zárva dugig lesz. Ha másképp nem megy csapd fel a google térképet, válts műhold nézetre és keress valami zöldet a közelben.
2020. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

54%-os idióta agymosott fåszozó barátom!


Nem tudom, melyik bolygón éltél az elmúlt 2 hónapban, de a minimum az, hogy elfogadod: mindenki másképp éli meg a járványt, mert mindenki kicsit másképp érzékeli a valóságot és különösen nem azonosak az élettapasztalatai, körülményei. Tartsd tiszteletben azok vélemènyét, akik számára bármely oknál fogva ez nem csak egy kis náthának tűnik!

2020. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az 54%-os mókus valószínűleg túl sok drlenkeit vagy drgödényt nézett...
2020. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Én azt javasolnám, ha menni akarsz, azt kizárólag hétköznap tedd.
2020. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, ha nem vagy budapesti és Pest megyei. Különben nem. És az autódat ne akard a faluban hagyni, elég rossz néven veszik (még békeidőben is).
2020. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!