Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A kérdésem hogy mennyi lenne...

A kérdésem hogy mennyi lenne az esélye annak hogy a máv adna nekem máv kártyát? Gondolok 50÷os és ingyenesen utazósra egyaránt.

Figyelt kérdés
Röviden:nyáron szeretnék utazni bejárni az összes vasútvonalat és azok érdekességét de ez önköltségből szinte lehetetlen ebben kéne a segítség.Ezeket nyilván videóra veszem és felrakom yt-re és fb-re.És szerintetek hol kéne rájuk írnom melyik e-mailen vagy inkább facebookon?

#utazás #MÁV #YouTube #szponzor #Máv start klub kártya #Máv kártya
2020. máj. 27. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Igen adnak
Lehet adnak
Felejtős helyzet
Szerintem adnak fe csak 50÷ost
Adnak szerintem teljesen ingyenes utazásost
13 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Yt csatim: Vonat Mánia
2020. máj. 27. 16:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél évesre gondoltam nem egy évesre.
2020. máj. 27. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, csak több milliós nézettséget kell elérni.
2020. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a világ alapvetően úgy működik, hogy előbb rengeteg időt és energiát fektetsz tanulásba és munkába, majd utána learatod ennek gyümölcseit. Tudható, hogy vannak, akik kaptak ingyen utazásra jogosító kártyát szponzorációkènt, ám ők nem kevés pénzt, energiát fektettek a csatornájukba és talán időnként az elveik feladását is meg kellett lépniük cserébe.


A Vakáció bérletre egyébként nem vagy jogosult ? Vagy esetleg néhány 500+ km-es jegy kombinálásával nem tudsz spórolni?

2020. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak nem vagy Kuhár Bence és Loppert haverja akkor ezt lesheted.
2020. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es vakáció bérlethez muszály nemzetközi diákigazolvány?
2020. máj. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!