Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A balatoni/egyéb belföldi...

A balatoni/egyéb belföldi nyaralásotok idén visszamondtátok?

Figyelt kérdés

Mi Július elején fogunk utazni Lellére, nem mondtuk vissza, a szállásadót tegnap felhívtam, kitartott a foglalás mellett. 10 fővel utazunk le. Szerintem nagy butaság lenne egy média által felfújt baromság miatt befuccsoltatni az egész nyarat.

Ti hogy vagytok vele? Ti is utaztok/ti visszamondtátok?



2020. máj. 27. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A “mèdia által felfújt baromságba” százezrével haltak bele idős emberek világszerte. Csak azért, mert itthon a seggünkön maradtunk és nem lett baj, még nem biztos, hogy ez az egész leállás baromság volt.


Egyébként nem mondtam le a nyaralást, bár idővel valószínűleg meg kell tennem, mert egyéb, tavaszra tervezett és nem halasztható tevékenység miatt nem lesz rá idő.

2020. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell visszamondani, a szálloda fogad - mint írtad, a vírus lassan pár hét híján lecseng, a vészhelyzet megszüntetéséről hamarosan döntenek, hogy június melyik naptól, szóval július elején itt már lóf*** se lesz ebből...


Nem fog a nyár befuccsolni, nyugodtan menjetek el.

2020. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én idén amúgy sem foglaltam semmit. Úgy voltam, hogy rossz esetben a Balatonfüred Campingben van sátorhely. Abban pedig szinte biztos voltam, hogy bármikor fogok találni Európán belül repjegyet 40k alatt. Hát külföldre most semmiképp sem, de Balaton szinte biztos. Kivagyok már a bezártságtól.
2020. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!