Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pesten hol van olyan hely...

Pesten hol van olyan hely ahova ki lehet ülni laptoppal dolgozni?

Figyelt kérdés

A karantén előtt is az időm 90%-át home office-ban töltöttem amitől kicsit besokalltam és vettem egy frankó laptopot amivel tudok dolgozni aksiról 8-9 órát lazán.

Eltökélt szándékom, hogy heti 1 napot minimum házon kívül töltsek, de nem látok nagy potenciált abban, hogy kimegyek a ház elé dolgozni.

Szeretnék elmászkálni helyekre ami szép, nyugis, de nem azért nyugis, mert kietlen, hanem mert kevesen járnak arra. Viszont nem sok ilyen helyet ismerek.

Tök szívesen kiülnék a Bálna Teraszra, de valószínűleg kirugdosnának, ha 1-2 óránál többet ülnék ott egy pohár kólával. Fent a Várban, Citadellánál marha sokan vannak és alapvetően biztonságos helynek tartom a várost, de kapkodnám a fejem, hogy mikor ki jön a közelembe és ki akarja kitépni a laptopom a kezemből, hogy elszaladjon vele.

Szóval az ideális hely nem tudom mi lenne, egyelőre kávézókba üldögélek be, meg csendesebb, délelőtti időszakokban a Westend tetőkertben dolgozom, de tök jó lenne, ha tudnátok ajánlani nyugis helyeket. :) Köszi!



2020. máj. 27. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Apáthy-sziklát ajánlom. Ott aztán nyugi lesz. Mondjuk valami ülőalkalmatlanságot vigyél magaddal.
2020. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, Pest = Budapest egyenlettel számoltam :)


Pesten mondjuk a sashalmi kilátó környékèt ajánlom, megér egy kis utazást.

2020. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem a helyet és tényleg szép. De pont nem ilyesmire vágyom, mint Normafa, vagy Tündér-szikla, stb. szóval nem akarok ennyire kimászni a civilizációból. Pont hogy bent maradnék városon belül, de valami kis titkos eldugott helyen ami még biztonságos is. Nekem nagyjából lehetetlennek tűnik a feladat. :D
2020. máj. 28. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hős utca? 1-es villamos? Csak hogy az izgalmat fokozzam. :D
2020. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!