Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szavazzon! Budapest mennyire...

Szavazzon! Budapest mennyire szép ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Szép
Kevésbé szép
Átlagos
Nem szép
Ronda
50 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szép részei, vannak szép, de elhanyagolt részei, vannak semmilyen részei és vannak ronda részei. Mint minden városnak.
2020. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Azok akik arra szavaznak hogy szep meg eletukben nem tettek ki a labukat a retkes fovarosbol (ott elek, sajnos)
2020. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért utálod
2020. máj. 31. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest szép hely, rengeteg a külföldi turista, sokan vissza is járnak, ez tény. Az már más kérdés, ki mennyire szereti.
2020. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Rengeteg a kulfoldi turista, na ja a sok hulladek alja nemet es angol akik idejonnek berugni es balhezni mert itt sokkal olcsobban megoldjak mint otthon. Minosegi turista alig, mert nincs miert. Vannak szebb reszek pl Gelert hegy de az is tele cigannyal es hajlektalanokkal. De pl Kopaszi gat egesz kellemes volt mi be nem epitettek. Az egesz varos eg, szarkupac, anus mundi.
2020. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ketteske, jártam 48 országban, tudom, miről beszélek. És igen, Budapest szép város, minden baja ellenére. Vagy épp azért ?
2020. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Budapesten éltem huszonegy éves koromig, aztán elköltöztem Edinburgh-be (skót főváros) és rengeteg országban jártam, rengeteg fővárost láttam. Budapest messze nem a kedvenc vagy legszebb hely, de azért savazni sem kell.

Budapestnek vannak nagyon szép helyei, ami probléma nekem volt vele, hogy sokszor borzasztó mértékű volt a szemetelés és a hajléktalanok is "rontják" a város összképét, bár tudom, ez csúnyán hangzik.

2020. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Budapest számomra igenis szép város. Jártam sok fővárosban és megállja köztük a helyét. Külföldi ismerősök is jártak itt,és nem,nem az alja.Azt mondták,hogy gyönyörű város,csak pozitív véleményük volt. Nyilván más,ha az ember ott lakik,vagy turistáskodik. Én speciel nem szeretem a nagy városokat de nem azért mert nem szépek. Egyébként is,a szépség relatív,mindenkinek más tetszik,de Budapest azért nem a ronda kategória,az biztos.
2020. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!