Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem ciki manapság egyedül utazni?

Nem ciki manapság egyedül utazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam már azon, hogy el ennék egyedül valahova egy kis wellness-re Magyarországon. Voltam már egyedül külföldön is mégis kicsit kellemetlenül érzem magam a témával kapcsolatban. Tudom, hogy mások véleménye nem számít ha valamit szeretnénk akkor azt véghez kell vinni és kész. Viszont mégis érdekelne, hogy a szálláshelyek, hogy viszonyulnak ehhez. Sajnos a baráti társaságom jó része dolgozik nincs olyan helyzetben vagy egyszerűen csak nem akar menni vagy szabit áldozni ilyenre. Párom nincs így marad az egyedül utazás. Nem szeretnék semmiből kimaradna csak azért mert jelen pillanatban ilyen helyzetben vagyok. Szóval nem tudom, nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok ezzel a témával, a szállások, az ottani vendégek hozzáállásával kapcsolatban?

Köszönöm a válaszokat!

24\L



2020. jún. 8. 20:31
1 2
 1/12 subrette ***** válasza:
100%
Egy nagy wellness-szállodában/fürdőben fel sem tűnik, hogy egyedül vagy. Pl. elmész valamelyik nagyobb gyógyfürdőbe, pl. Hévízre, a fürdőben senki nem fog furán rád nézni, hogy egyedül lubickolsz. Ha bemész a városba kóborolni, ott sem. Egyébként is a vendégek jelentős része külföldi. Nyilván ebben lesz most valamekkora visszaesés a járvány után, de előbb-utóbb újra beindul a turizmus.
2020. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
15%
Miért lenne? Meg ha ott a kanid, akkor macerásabb ismerkedni.
2020. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki, csak unalmas.

Eszembe jutott egy régi, még mindig aktuális kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

2020. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
65%
Hidd el senkit nem érdekel,hogy egyedül érkezel meg a szallasra vagy még 20másik haveroddal,vagy a kaniddal vagy a rózsaszinű hajú punk barátnőddel......
2020. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Néztem nagyobb hotelt is Visegrádon illetve egy eldugott kis gyöngyszemet is Mátraszentimrén. Mindkettő a pihenést szolgálná. Ezután a tuti időszak után úgy érzem szükségem van egy kis csendre pihenesre és azt pedig szerintem magunkban tudunk a legjobban. Örülök, hogy ez az általános vélemény, hogy nem kell aggódni a tekintetek miatt. Köszönöm tényleg a segítséget így elszállt minden kétségem :)
2020. jún. 9. 06:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki én is szoktam egyedül utazgatni belföldön és külföldön is.
2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, ha az ember azon kattog, hogy egy rakás idegen ember mit gondol róla. Megsúgom - nem fognak veled foglalkozni, senkit nem fog érdekelni, hogy egyedül vagy és hogy miért vagy egyedül. Mindenki elvan a saját buborékjában, ennyire nem vagy szupersztár, hogy érdekelje őket :) Ne foglalkozz ezzel a gondolattal, menj és élvezd, pihend ki magad, olvass el egy jó könyvet, élvezd. Soha nem volt ciki egyedül utazni, most sem az.
2020. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy feltűnik, hogy egyedül vagy.

Pl. én családdal utazom, de nem mozgunk mindig együtt. Míg én a wellnessbe vagyok v. elmegyek fotózni ők edzenek.

2020. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem ciki. Menj csak nyugodtan!
2020. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra ügyelj, hogy kérdezz rá arra, hogy működik-e a wellness részleg a mostani helyzetben.
2020. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!