Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valakinek van valamilyen jó...

Valakinek van valamilyen jó tanácsa a Balaton körbe biciklizéséhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű tanács kellene?

Szánjatok rá 3-4 napot, és nézzetek meg közben sokmindent.

2020. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én bicikliztem körbe egy nap alatt, a sok ülés volt a legnehezebb. Előtte párszor érdemes 50-60 km-t tekerni.
2020. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a cél, ha sportteljesítmény, akkor 1-2 nap, ha azért élvezni is szeretnéd, sok megállással, fürdéssel, akkor 3-4 napot érdemes rászánni. Mi tavaly csináltuk meg 2 nap alatt, én egy 26-os öreg, rozzant montival abszolváltam a mutatványt (váltóm rögtön az elején meghalt), mindenféle elő-edzettség nélkül. Nap végére mindenem fájt, de így utólag nagy kaland volt. Szóval mindenképp előtte érdemes valamilyen szintű edzettséget szerezni. A másik az, hogy borzasztó könnyen le lehet égni a tűző napon egész napos tekerés mellett.
2020. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, bicikli az biztosan kell hozzá
2020. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Mi a tesómmal pár éve csináltuk meg, 2 nap alatt, én 26os mountain bike-kal, ő 25 éves trekkinggel, strandolással, mászkálással.

Az út mentén voltak szállást hirdető táblák, úgy találtunk.

Veszprémből indultunk, le Almádiba, északi part, Keszthely után volt a szállás. Másnap déli part, Almádiból fel Veszprémbe. Egy-egy nap olyan 130 kmt mentünk.

Meg se kottyant, de én edzésben vagyok.

2020. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 1-es vagyok, látom, továbbra sincs támpont arra vonatkozóan, hogy milyen szempontból vár tanácsot...


A lényeg az, ami már elhangzott: sportteljesítmény, vagy egy kellemes, szétnézős túrázás lenne - ez a fő kérdés.

Az összes többi tanács meg majd ennek függvényében jöhet...

2020. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valaki tud olyan útvonalat javasolni ami úgy teszi meg a körbe tekerest, hogy a nap végén mindig ugyanarra a szállásra megy vissza?
2020. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7; mission impossible. Hogyan akarnál pl Füredre visszajutni mondjuk Keszthelyről?
2020. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

7es vagyok és úgy gondolom, hogy olyan helyen lenne a szállás ahol van kikötő, és mindig olyan helyig mennénk el ahol szinten van, és másnap oda mennénk vissza és folytatnánk tovább

Ezt leginkább a cuccok és a kocsi miatt szeretnénk így csinalni

2020. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél megkaptad rá a választ.
2020. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!