Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hány napig kell várni a...

Hány napig kell várni a mentősök kiérkezéséig?

Figyelt kérdés

Külföldről fogok haza térni és valószínűleg házi karanténba fognak rakni. Egyik ismerősöm mondta, hogy hozzájuk 2 hét alatt mentek le a mentősök...

A kérdésem az lenne, hogy mostanában járt e valaki így? Mert vizsgáim lennének ahogy hazaérkezek, aztán jó lenne nem lemaradni róluk. Plusz valóban igaz, ha 1 korona tesztem negatív akkor már szabadon járhatok mindenhova?



2020. júl. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Mivel a kötelező karantén így is, úgy is két hét, ki kell várnod.


Vagy pedig magad végezteted el, pénzért, de addig sem hagyhatod el az otthonodat.

Ha magánban csináltatod, két negatív eredményt kell bemutatnod, és szabad vagy.


Vagy nem mész külföldre nyaralni.

MOST ez van.

2020. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, mert én úgy értesültem, hogy 1-2 nap mire kijönnek a mentősök. Leveszik a mintát, megcsinálják a tesztet és ha az első negatív akkor szabadon mozoghatok. Meg kell csinálni a második tesztet is, de igazából ennyi.
2020. júl. 27. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárga országból jössz, egy teszt után szabad vagy, de kell a második is, ha nem akarod ismét a négy fal között tölteni az időt. Pirosnál két negatív teszt kell. A tesztet nem csak az OMSZ-en keresztül lehet elvégeztetni, a területileg illetékes járványügyi hatóságtól kérheted, hogy engedélyezzék a karantén elhagyását tesztelés céljából.
2020. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sárga országból fogok hazajönni. Nagyon szépen köszönöm a választ! :D
2020. júl. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!