Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófok meg úgy a balatoni...

Siófok meg úgy a balatoni városok tényleg lepukkantak vagy csak nekem tűnik úgy 7 év kihagyás után?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 7 év után először Siófokon és Balatonlellén. Ugyan nem vagyok fürdőzős típus így lehet ezért sem jött be amit tapasztaltam.

Siófokon a mólónál meglehet pusztulni a bűztől. Ez Lellén egy fokkal jobb. Viszont pl. az éttermek meg a sorok szerintem lezüllöttek. A legfullosabbnak tűnő étterem berendezése is olyan volt mintha hozzá se nyúltak volna a 7 év alatt. Persze az árak meg az egekben.


2020. aug. 11. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg lepukkantak, nem a te szemed a rossz!
2020. aug. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Rossz környéken jártál. Az északkeleti partszakaszon nem állt meg az idő annyira, mint a meglehetősen elvadult Siófokon. Persze ott is bele lehet szaladni 30 éve változatlan dizájnnal, kínálattal és hozzáállással működő helyekbe, de azért a legtöbb vállalkozás igyekszik tartani a lépést.
2020. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Bizony, például Almádiban ott van Kocsis Bálint Terasz vendéglője a strandon, közvetlen közelében a Veganeeta étterem, a Bab Kávézó... ezek nagyon modern és irtó finom helyek :)
2020. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Na most melyik paraszt nyomkodja a piros gombot érvelés nélkül ?
2020. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom te...
2020. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem szavaztam. Köszi a válaszokat.


Szerintem lesz egy északi parti túra is úgyis felmennék a Badacsonyba és a szigligeti várna. Hatha pozitívabb élmény lenne. :)

2020. aug. 11. 12:35
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ melyik. Balatonfüred, Balatonalmádi nincs lepukkadva, de Keszthely sem.
2020. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Na igen. Siófokon a fejlesztések kimerítik a belvárost (a Fő utcát elvágva gyakorlatilag egy 4 sávos maradt, ami marha kevés szezonon kívül is a csúcsidőben, nemhogy szezonban).

Igaz, pár éve felújították a mólót és a hajóállomást, ez elég szép is lett, aztán annyi. Most a Rózsakert jön (eső után a kavicsos sétány csodálatos szokott lenni), meg az aranyparti szakasszal csinálnak valamit.

A szabadstrandok viszont szépen karban vannak tartva.


Parkolóhely az egész városban kevés.


Siófok mostohagyereke Széplak, a fejlesztések ide valahogy már nem érnek el.


Na meg a vasútállomás melletti bazársort már rég be kellett volna szüntetni. A Petőfi sétány egy részét is be lehetne zárni, kevesebb szórakozóhellyel is működhetne, és akkor a normálisabb turisták is jönnének, nemcsak a csürhe.

Főleg, hogy a Petőfi sétány év közben egy okádék, a tulajdonosok sz*rnak a rendbetételre.


Ha Balatont akarsz, a kulturáltabb részét, akkor az egész Északi-part, a délin meg Zamárditól lefelé.

2020. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyreszt az eszaki resz ezerszer szebb mint siofok es kornyeke. Rengeteg látnivalo es csodalatos panorama, még ősszel is erdemes arra kirandulni.
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos Siófokon mióta ez a nagytudású Lengyel Róbert a polgármester, azóta nagyon lezüllött a város, az utakra semmit nem költenek. Ezt helyiként mondom. Én nagyon fontolgatom a költözést. Balatonfüred viszont gyönyörű.
2020. aug. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!