Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért megy mindenki a Balatonra?

Miért megy mindenki a Balatonra?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés. Nem igazán értem az okát. Nem ismernek semmi mást? A Balaton túlárazott egy hely, ételt, italt, szállást beleértve. Miért kell mindenkinek a Balatonra menni? Én még sosem voltam, olcsóbban elmegyek több külföldi országba, több napra, jobb szállással együtt.


Tudom most mindenki engem fog savazni, de nem érdekel.



2020. aug. 15. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Magadat cáfolod. Azt írod, te nem mész oda, tehát akkor nem mindenki megy oda.
2020. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Közelebb van/ismerik, megszokták/nem tudnak idegen nyelven/melegebb a vize, mint a közeli tengereké és gyerekbarátabb, mint egy sziklás horvát tengerpart/sok mindent lehet csinálni (fürdés, látnivalók, gasztronómia).


Én nem járok oda egýébként, csak pár ok, ami mellette szólhat.

2020. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Mi azért oda megyünk, mert ott van nyaralónk, gondolom mások is vannak így

+ ismerősökkel is jó találkahely, ami külföldön valószínűleg kevésbé működne

Egyébként teljesen igazad van abban, hogy túlárazott

2020. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ott a nyaralónk. Átvitetném Balira, de drága lenne, meg kocsival macerás átjutni oda hétvégenként.
2020. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Én sem megyek. Egy európai tengerparti sátras-backpack utazás olcsóbban kijön és kb. ezerszer nagyobb élmény.
2020. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem a pénz az egyetlen szempont. Van aki nem akar sok időt tölteni az utazással, főleg pár nap kedvéért (ha mondjuk csak ennyi szabit tud kivenni egyszerre, stb). Kisgyerekkel sokkal praktikusabb.

Az hogy drága lenne, szerintem nem igaz. Nyilván ha valaki az utolsó pillanatban keresgél, akkor már csak a drága meg a szar van, de ez máshol is igaz.

Nyilván ki lehet hozni egy külföldi utat kevesebből, ezt nem vitatom, de nem bárhová: vannak olyan úticélok, amit nem úszol meg kevésből.

Azt is vedd figyelembe, hogy pl 2fő és 5fő esetén máshogy alakulnak az árak (az elsőnél lehet hogy a repülő olcsóbb, a másodiknál már az autó stb), és máshogy tapasztalja az árkülönbségeket az, aki minidig apartmanba megy, mint az, aki mindig hotelbe.

2020. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"Én még sosem voltam, "


Akkor honnan tudod, hogy túlárazott, nem éri meg, stb?

Az persz lehet, hogy NEKED, vagy SOKAKNAK nem éri meg az, amibe kerül, másoknak pedig megéri, és jól érzik magukat.


"olcsóbban elmegyek több külföldi országba, több napra, jobb szállással együtt."


Az egyik fajta divatmajmoknak csak a ***-beli nyaralás a nyaralás, a másik fajtának meg a Balaton. Ha neked nem tetszik, akkor nem mész a Balatonra. De miért jó feltenni egy teljesen értelmetlen kérdést róla, ha tudod, hogy hülyének fognak nézni?

2020. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es, onnan tudom hogy számos ismerősöm beszámolt az árakról és tapasztalatokról.


Miért nézne bárki hülyének egy normális kérdés miatt? Sajnos ez most nem jött össze neked. :(

2020. aug. 15. 11:59
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk mostanság a Balatonról hazaérkezve nem kell két hét karantén...

Mellesleg külföld is akkor olcsó (normális színvonalon, nem valami koszos tömegszálláson közös wc-vel), ha jó előre foglalsz meg a Balaton is. Rutinos utazók vagyunk, akik maguknak szerveznek mindent, tudom, miről beszélek.

Azt is vedd figyelembe, hogy nagyon sok embernek van a Balatonon nyaralója.

2020. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

"Egyébként teljesen igazad van abban, hogy túlárazott"

Hogy lenne már túlárazott?

Nézzed, nagyjaink közül hánya tülekednek ottani telkekért, hányuknak van ott nyaralója?

Ja, a proli ne akarjon 1000 Ft-os lángost enni!

2020. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!