Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » ELmennétek-e, tovább maradnáto...

ELmennétek-e, tovább maradnátok-e egy városban egy zenélő szökőkút miatt?

Figyelt kérdés

Belföldi úticél kiválasztásánál bír-e nálatok bármilyen motiváló erővel egy zenélő szökőkút? Választanátok-e A várost B várossal szemben szálláshelyül, csak mert A városban van zenélő szökőkút, B-ben meg nincs?

Maradnátok-e A városban napokkal tovább a zenélő szökőkút miatt?



2020. aug. 27. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
42 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg akkor, ha van kicsi gyerekem, akinél éppen a zenélő szökőkút a kedvenc. Semmilyen más esetben nem.
2020. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Főleg akkor, ha este meg is világítják színes fényekkel.
2020. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Belföldön nem, de pl. ezért a szökőkútért a fél világ odacsődül.

[link]

2020. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szökőkút nálunk is van, csak fél Magyarország sem csődül oda. A turisták jobban ismerik, mint a fővárosiak.

[link]

2020. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. Az Barcelónában van, kötve hiszem, hogy elsősorban a szökőkútért mennek/amiatt maradnak az emberek, hiszen ott rengeteg a látnivaló, ami nem ilyen bazári látványosság. Legfeljebb megnézik ezt is, elüldögélnek egy fél órát.

Nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem ordenáré, nagyon zajos (a zenét is alig hallani a víz zúgásától), nem illik Barcelona városképébe, zajos és nyáron a 40 fokban a közelébe sem lehet menni a hőségtől, fák nélkül. Kb. mint a debreceni Egyetem téren.

Amúgy nem hiszem, hogy egy Isten háta mögötti nyírségi településen is ekkora csábereje lenne.

2020. aug. 27. 16:35
 6/14 A kérdező kommentje:

4. Nem ismerek senkit, aki csak a szökőkútért menne a Margit-szigetre. A hőség-probléma ott is fennáll. Mi a közelébe nem mentünk 34 fokban a tűző napon, inkább behúzódtunk a fák közé.

+ Ronda, amikor téliesítik/nem üzemel.

Sátoraljaújhelyen is van zenélő szökőkút, szintén ez a helyzet. Ha nem lennének a hegyek, a túraösvények, a kalandpark, a Kazinczy Múzeum és a többi, én nem mennék oda miatta.

2020. aug. 27. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem állítottam azt, hogy bárki is a Margitszigetre (Budapestre, Magyarországra) csak a szökőkútért menne bárki is.

Csak a 3. beírásra reagáltam, hogy olyanért nem kell másik országba menni, mert nekünk is van. Csak ennyi.

Téliesítve minden szökőkút ronda.

2020. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem állítottad ezt. Kérlek, ne vedd támadásnak a válaszom!

A téliesítéssel kapcsolatban viszont szerintem nagyon nem mindegy mekkora az a rondaság. A Margit-szigeten az az óriási szökőkút télen hatalmas, csupasz UFO-landoló pályaként éktelenedik középen, egy fa sincs körülötte.

2020. aug. 27. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vettem annak, de még nem is feleltem. Most pótolom. Nekem tetszenek az ilyen látványosságok. Szökőkutak, harangjátékok, mozgó figurák és hasonlók. Ezzel együtt nem nagyon hiszem, hogy két lehetőség közül ezek miatt választanám azt, ahol ilyenek megtalálhatók. Persze az út célja sem mindegy, mert ha pihenni szeretnék, kiszolgáltatni magam egy rövid időre, akkor édes mindegy.

Ha a látványosságok sokaságában szeretnék tobzódni, akkor az lenne a szempont, hol van több érdekesség.

2020. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
a kicsiket inkább az izgatná, lehete pancsolni benne...
2020. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!