Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor nyílik a határ külföldie...

Mikor nyílik a határ külföldiek részére?

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy október 1 nyílik, de meghosszabbítottak.

Mit gondoltok ez meddig fog még tartani?

A barátom külföldi, már több mint egy hónapja nem találkoztunk ezért.



2020. szept. 30. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


57. § (1) A védőoltás célja a fertőző betegségekkel szembeni aktív, illetve passzív védettség kialakítása.


(2) * A miniszter rendeletben határozza meg azokat a fertőző betegségeket, amelyek esetében


a) életkorhoz kötötten,


b) megbetegedési veszély esetén, illetőleg


c) külföldre történő kiutazás esetén a kiutazó költségén


kötelező védőoltás elrendelésének van helye. *


aa) a kötelező védőoltást (kivéve a külföldre történő kiutazás miatt szükséges védőoltást),

2020. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, igen hasznos olvasmány- majdnem a feléig el is jutottam, alaposan áttanulmányoztam, elmentettem :-)
2020. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Barátom Hollandiában, én itthon. Úgy volt hogy szeptemberben találkozunk..
2020. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz..

De kitartást nektek..


Én kezdek már nem bízni benne, egy olyan dologra lettem figyelmes teljesen véletlen ami kicsapta a biztosítékot vele kapcsolatban.. :(

2020. okt. 5. 12:00
 15/15 A kérdező kommentje:

Az utóbbit nagyon félre értettem vele kapcsolatban xDDDD


Mindegy, de azt mondta,hogy most Németországban van, és ha ott marad pár napot, akkor ő szerinte be engedik, mert látják az útlevélről hogy onnan jött. Ő ezt gondolja

Én nem tudom... de remélem be engedik

2020. okt. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!