Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szigetszentmiklós és Cegléd...

Szigetszentmiklós és Cegléd valóban annyira rossz helyek, hogy mikor a vonatról leszállsz már akkor össze vernek akár?

Figyelt kérdés

Elvileg jól el vannak cigányosodva pláne sz.miklós. És nagyon veszélyes, még elvileg Salgótarján környékén is jobb a helyzet. Tehát lényegében olyanok legetnek kb mint Érd vagy Ózd. Pest megyében szerintem Vác, Gyál vagy Budaőrs lehetnek viszonylag jobb helyek. De elvileg akkor az embernek Ajka, Baja vagy mondjuk Esztergomba, Dunakeszi, Dunaújvárosba jobban megéri menni a jó munkalehetőségek miatt.


Én a Ceglédi állomáson már voltam. Az akkor épp nem volt gáz. Elvileg haveromat Szigetszentmiklóson verték meg. De elvileg a Ceglédi, Szolnoki állomások is elég gázak!



2020. okt. 29. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szigetszentmiklós...? Te vmit nagyon keversz sztem, az egyik legdinamikusabban fejlődő agglo város, kisgyerekes családok költöznek oda tömegével. Cegléd-Szolnok vonal tényleg gáz, Salgotarjan meg ezek közül a legrosszabb.
2020. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget jártam sötétbe viszont eddig senki nem kötött belém Sz.miklóson. Sőt, kb rám se néztek.

Biztos h Sz.miklósra gondolsz?

2020. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Cegléden sokat járok, semmi gond nincs a vasútállomással (sem).
2020. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki edző táboros utazásra vágyik az látogassa Ózd-Tornanádaskát vonattal Borsodban igazi élmény lesz .
2020. okt. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Ti mi a fenéről beszéltek?


Magyarországot keresztül-kasul beutaztam, soha egyetlen erőszakos bűncselekményt nem láttam, nem tapasztaltam és a hírek sem arról szólnak, hogy az x állomáson vagy a nyílt utcán random megvernének embereket.


Szigetszentmiklós, Cegléd is abszolút normális helyek, de még itt az edzőtáboros-borsodos hozzászólás sem korrekt, mert hiába nem a legboldogabb vidéke az országnak, az arra járó emberrel ugyanúgy közömbösek, mint bárhol máshol. Ott élni más helyzet, abban nyilván több a konfliktus lehetősége és főleg a kezelése.

2020. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Na na 5-ős utolsó vonattal haza menni nem egy lányálom főleg vasárnap hajnalba .

Az a beutazás mit jellent ?

Hasonlat én is járttam Enyingen még se szúrtak szíven mint a kézilabdás srácot .

Remélem értesz a szóból 5-ős !

2020. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
5: lehet olyan a megjelenésed, hogy nem kötnek beléd, de hidd el, hogy a gáz helyeken napi szinten történnek ilyenek.
2020. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A napokban jártunk a bátyámmal Kecskemét felé, Cegléden kellett este átszállnunk. Mindketten 18 alatt vagyunk még, és kinézetre is olyanok vagyunk, hogy ha olyan ember lenne, simán belénk kötne. Mégsem történt semmi. Ja de, leszállásnál majdnem elütöttem az állomásfőnököt, mert amikor a bátyámmal beszélgettem, ránéztem. De ennyi, mindketten bocsánatot kértünk egymástól.
2020. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ceglédről nincs tapasztalatom, de kb. heti szinten járunk Szigetszentmiklósra, az egyik kedvenc bicajos edzőkörünk.

Az tény, hogy látni fura figurákat - pl. Tesla-ban, porsche-ban, stb. "közepesen szimpatikus" és közepesen barna "úriembereket" :-DDD, de amúgy semmiféle putrisori benyomás nincs (mint pl. a fentebb említett Tornanádaskán... vagy akár Szendrőládon, Tarnabodon, Gilvánfán, stb. stb.)


A közlekedés elvileg jó (ha a HÉV-hez közel vagy) - de autóval eléggé rémálom a bejutás Bp-re a reggeli órákban. És persze vissza délután... Az M0 teljesen kiszámíthatatlan, időnként órás dugók is vannak.

2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nádaska egy jó hely, akárki akármit mond!
2020. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!