Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A booking.com oldalon hogyhogy...

A booking.com oldalon hogyhogy tudnék akárhol foglalni Magyarországon ma estére, pedig elvileg csak üzleti útra lehet szállodába menni?

Figyelt kérdés
Kint vannak az árak meg minden. Gondolom nem éri meg annak a pár üzleti útra menőnek (már ha vannak) nyitva tartani egy szállodát. Vagy mindenkinek adnak papírt, hogy üzleti úton volt? Egy csajhoz mennék, de nála nem lehet aludni ezért néztem szállást, érdemes lenne lefoglalni vagy inkább várjak hátha feloldják a korlátozást ünnepek előtt.
2020. nov. 25. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy kint vannak, hisz üzleti útra, meg december 11 után lehet menni.
2020. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En a mai napot neztem nem a december 11.utanit.
2020. nov. 25. 22:00
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
76%
Miert ne lehetne kinnt.......tovabbra sem a szallas foglalas tilos,hanem a turistaskodas.
2020. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van kint, mert nem tios a foglalás: a szállásadó a megjelenéskor vizsgálja a foglalásodat, hogy valóban üzleti célból szálltál-e meg (munkahelytől igazolás, stb.), ha nincs ilyen igazolásod, akkor törli a foglalást. Volt, aki "pofára esett" így: azt hitte, minden oké, de papírja nem volt, a szállásadó viszont nem kockáztatja meg a több százezres büntetést.
2020. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Az orbán kormány alapvetően gyáva, beszari. Tiltja az utazást és szállásfoglalást, szavakban. Aztán semmiféle szankciót nem tesz.

Közben meghal 400 ember naponta covidtól.

Amőgy te sem vagy normális - értsd épeszű - ha covid időszakban szállást veszel ki.

2020. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haha, 400 ember/nap? 😀 Szerintem akik konkretan ebbe haltak meg március óta azokból nincs itthon 400 darab. Nekem sok ismerősöm van, de egy darabot nem tudok mondani aki egyáltalán komolyabb tünetekkel kórházba került volna, halottat meg pláne. Elhiszem, hogy utálod a Fideszt meg Orbánt, nekem sem a kedvenceim, de azért valótlanságot ne írj, mert még a végén valami hiszékeny elolvassa és elhiszi. Az ilyenek miatt korlátoznak agyba főbe és teszik tönkre emberek százezreit.
2020. nov. 27. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz. Én sajnos tudok olyanról (kolléganő szülője), aki kórhàzba került Covid okozta kétoldali tüdőgyulladással. Másik kolléga is beteg lett ettől a szartól. Nem élvezte senki, hidd el. De kívánom, hogy ne is tapasztalja meg senki a környezetedben.


Viszont az sem tűnik igaznak, hogy ne ellenőriznék a szálláshelyeket, legalábbis ismerősi körben volt olyan lemondás a szállás részéről, ahol a "nem lehetne-e mégis..." kezdetű visszakérdezésre azzal reagáltak, hogy ellenőrzik őket.

2020. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont az sem tűnik igaznak, hogy ne ellenőriznék a szálláshelyeket, legalábbis ismerősi körben volt olyan lemondás a szállás részéről, ahol a "nem lehetne-e mégis..." kezdetű visszakérdezésre azzal reagáltak, hogy ellenőrzik őket.


Ha jól emlékszem, 4-500 ezres bírságot kap az a szálláshely, ahol nem üzleti (munkahelyi igazolás szükséges) okból tartózkodnak a vendégek, hanem turisták.

2020. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!