Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan turisztikai látnivaló, attrakció, amely kuriózumnak, különlegességnek számít a világon és a Földön sehol nincsen ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A felcsúti stadion😜
2020. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Én csak kevés külföldi helyen jártam, viszont rengeteg képet, ismeretterjesztő filmet néztem meg, főként külföldi helyszínekről. Így szerintem nincs, de igazából az egész Földön mindenből van legalább kettő dolog, amely hasonlít egymásra, szóval a Földön nincs teljesen egyedi látnivaló.

Viszont a Balaton környéki táj nagyon jellegzetes, így szerintem ez a legmegfelelőbb válasz a kérdésre.

2020. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
40 cm-s kilátó? Felcsúti kisvasút?
2020. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen van. Sot Unesco vilagorokseg. A legnagyobb birkatelep a vilagon.
2020. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Hollókő, Aggteleki-karszt barlangrendszere, pécsi ókeresztény sírkamrák, Budapest Duna-parti látképe és az Andrássy út, Pannonhalma bencés apátsága, Tokaj tájéka, a Hortobágy és talán a Fertő-vidék is.
2020. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
6.-s te ertetted a kerdest???? Amiket elsorolsz az vilagszinten teljesen erdektelen, meg a kuriozum fogalom minimumat sem meguto dolgok. El kell fogadni hogy ez egy kis turisztikailag total erdektelen orszag ahoo szinte semmi kulonleges nincs.
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hévízi-tó

Kőtenger

2020. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Világszínvonalú látnivalóink vannak, de hogy a világ más pontján még csak hasonló se legyen, olyat nem tudok mondani. Sőt, szerintem nagyon kevés ország tud egyáltalán ilyet felmutatni. Nem kötekedve, de pl. a pécsi ókeresztény sírkamrák értékes látnivalók, de mondjuk Olaszországban Ravennában meg számtalan helyen is vannak ókeresztény műemlékek, vagy ha a temetkezés a lényeg, akkor meg Egyiptom meg piramisokat tud felmutatni. Ugyanez igaz a cseppkőbarlangra, Pannonhalmára, Balaton környékére, budapesti Duna-partra (sok városnak van nagyon szép folyópartja, Budapesté is világszínvonalú, de a prágai Vltava-part is).
2020. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!