Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van kukoricaföld vagy búzamező...

Van kukoricaföld vagy búzamező Budapesten?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy van e kukoricaföld vagy búzamező Budapesten egy külső részén esetleg vagy valahol ahol ilyen mező félék lehetnek. Vagy csak erdők vannak fővárosokban?

2021. jan. 5. 19:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Külterületen biztosan
2021. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1.pontos nevet tudsz adni?

mit értesz külterületnek?

2021. jan. 5. 19:35
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát most éppen csak üres szántóföldek vannak - de nyilván ezt te is tudod...


Az M0 szigetszentmiklósi oldalán (Lakihegy) vannak ilyen földek. Mire kell neked?

2021. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

csak érdekelt :D.

szeretnék sétálni ilyen helyeken csak gondolom a fővárosban nincsenek ilyen helyek sajnos. agglomeráció esetleg?

2021. jan. 5. 19:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden településnek van kül- és belterülete. A belterület általában a szigorúan a lakó-, ipari-, kereskedelmi övezet, mondhatjuk, hogy ahol épületek vannak. A külterületek meg többnyire nem beépített szántók, erdők, mezők, legelők, tavak stb. ezeken a területeken folyik pl a mezőgazdasági termelés. Ha a 14. kerületből kimégy az M3-on, akkor ott szántók vannak, egy része tuti Budapesthez tartozik. De ugyanez van dél felé vagy nyugat felé is. Az autópályákon a várost elhagyva, de a városhoz közel ilyen területek vannak. Ha a belterületet nézzük, akkor nem tudom hol lehet. Gugli maps segíthet.
2021. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5.köszii :)
2021. jan. 5. 19:42
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtam, az abszolút az aglomeráció. Csepel déli határától egy macskaugrásnyi.
2021. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
csepel elég közel van :D
2021. jan. 5. 19:44
 9/31 anonim válasza:
Kijössz a város szélére, találsz egy csomót. Amúgy ha abban a kommentben, amire reagáltál, leírta valaki, hogy vannak, akkor hogy sikerült leírnod utána, hogy "gondolom nincsenek"?:D
2021. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Pólus center környékén tuti van, általában az M0 mellett a város felé eső rész mindenhol Budapest területe. De találtam beljebb is:


[link]


[link]


[link]

2021. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!