Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ilyenkor van hó a Kékestetőn?

Ilyenkor van hó a Kékestetőn?

Figyelt kérdés

El szeretnénk menni szánkózni, néztem googleban is jelentéseket, csak tavaly is néztünk, igaz november környékén, azt írta hogy van közben meg csak kis foltokban volt. Potyára nem akarunk menni, elég messze lakunk:p

Szóval ha esetleg valaki tud valamit, ne tartsa magába!:)



2021. jan. 16. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Webkamera síelésre alkalmas hó van fönt.

2021. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Élő, egyenes. Most kel fel a hegy mögül a nap.

2021. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszönöm szépen<3
2021. jan. 16. 08:45
 4/6 anonim válasza:
Sajnos jön a meleg, remélem kiélvezted, amikor ott voltál...
2021. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a sípályán tilos a szánkózás. De a síelés is olyan, hogy van jó, gyűlik, csinálják is, aztán folyamatosan le van zárva, üzemi terület blablabla, értem én, hogy nem mindegy a minőség, nem szabad letaposni, mert nem lesz jó, ezért meg azért még nem tudnak kinyitni, aztán kinyitják pl. hétfőn végre az EGYIK pályát, majd kedden megjön a meleg front, szerdára meg fossá olvad az egész. De sok értelme volt addig nem kinyitni, míg volt hó is, legalább lehetett volna élvezni, ha a szent sízésre nem is tökéletes. De jobb így, hogy senki semmire se tudta használni míg lehetett volna. Szerintem a kékes egy rakás szar... Persze, nem tehet róla, hogy tök alacsony, hó meg alig van, de évről évre ez megy, hogy szinte alig van valami kis fika hó még ott is...
2021. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: hát mi akkor voltunk mikor megköszöntem a válaszokat, és a bakancsomat telibe ellepte a hó, ennél nagyobb mennyiségben már nem élveztem volna.
2021. febr. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!