Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten,nyáron, melyik...

Budapesten,nyáron, melyik kerületbe érdeme szállast foglalni ahol éjjel is ki mer menni az ember, biztonságos a környék és nincs teli romákkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 11:39
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
érdemes *
2021. jan. 19. 11:54
 2/33 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi pénzt szánsz rá? Milyen céllal és milyen távolságra szeretnél éjjel kimenni a szállásról?
2021. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Budapest alapvetően biztonságos. Kérdés, mi az itt tartózkodásod célja, mennyit tudsz rá költeni stb.

Írok egy peremkerületi szálláshelyet Kelet-Pesten, de te Buda természeti szépségeire vagy kíváncsi.

2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 komódos3 ***** válasza:
9%
Budapest nincs tele romákkal, és alapvetően biztonságos város. Ellentétben a jobber f.as.szopó kérdező elgondolásával, aki betette az utazási rovatba ezt a patkány kérdéset.
2021. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Minél közelebb szeretnék a dunához lenni az mindegy hogy melyik oldalon, a 7. kerületen elég volt nekem ahoz átsétálni hogy tudjam, oda nem fogok menni ott nem romát nem láttunk magunkon kívül, szinte úgy futottunk ki abból a sikátor szerű utcából

Utolsónak : mert hova tegyem máshova hogyha utazni szertnék Budapestre?

2021. jan. 19. 12:07
 6/33 A kérdező kommentje:

2-esnek: 5 napra mennénk 3 fő hát egy 70ezer a maximum amire gondoltunk

Lemenni a Dunapartra, terekre, enni-inni, fagyizni

2021. jan. 19. 12:10
 7/33 A kérdező kommentje:
6-osnak:feltettem egy kérdést arra válaszolj kérlek ne a mi ízlésünkel, nekem ezt egy roma barátom mondta hogy figyeljek oda hogy melyik kerületbe megyek mert akkor nem lesz valami kellemes kikapcsolódás de ha neked jó hogy ott szállsz meg valami roma negyedbe akkor menjél csak de én nem fogom a családom bevinni oda, mert egyikünknek sem hiányzik, hogy valami baja legyen a családunknak
2021. jan. 19. 12:15
 8/33 komódos3 ***** válasza:
0%
náci patkány. Ennyi az egyetlen mondanivalóm részedre. Mellébeszélsz, lódítasz, és örökre megmaradsz primitív vidéki parasztnak.
2021. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Én csaj
2021. jan. 19. 12:20
 10/33 A kérdező kommentje:
Én csak leírtam amit gondolok
2021. jan. 19. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!