Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen hely Ságvár?

Milyen hely Ságvár?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla?

2021. márc. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen költöznék oda. Szimpatikus. Falu, de Siófok közel van, ahol be lehet vásárolni. Ságváron van patika, kisbolt, pizzéria-pub, iskolák, óvodák, egy teljesen élhető hely. Buszjáratokról a városba nem tudok nyilatkozni, de elég sok busz megy keresztül rajta, gyanítom meg is állnak :D szóval részemről pozitív
2021. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2021. márc. 8. 10:43
 3/8 A kérdező kommentje:

És csendes? Milyenek az emberek? Kedvesek?


Mennyire jók a körülmények? Gondolom Siófok közelsége miatt fejlett a terület?!

2021. márc. 8. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi években sokat fejlődött, igen :) az emberekről nem sokat tudok mondani, néhány ismerősöm él ott, ők normálisak, és szeretnek ott élni
2021. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyberény a legjobb
2021. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Nagyberényről azt hallottam az ismerőseimtől akik Somban laknak, hogy nagyon sok a nemzetiségi, rosszak az útak, nincs infrastruktúra és munkaügyileg is rossz az elhelyezkedése.
2021. ápr. 24. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak féltékenyek Nagyberény tökéletességére.
2021. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Ságvár tök okés hely. Gyakran voltam ott s azt tapasztaltam, hogy rendezett normális kis falu minden van ami kell ami meg esetleg nincsen az meg Siófokon van. Tömegközlekedés is teljesen jó sok busz meg arra. Nagyberény az határ eset oda már rosszabb a tömegközlekedés és kevesebb dolog is van.
2021. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!