Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ózd vagy Veszprém jobb város?

Ózd vagy Veszprém jobb város?

Figyelt kérdés

Alábbi szempontok:

- Etnikum

- Szépség

- Munkalehetőség

- Közbiztonság



2021. márc. 14. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Ózd
Veszprém
57 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül az etnikum kérdéses, mert ugye nem írod, milyen etnikai közösségben éreznéd jól magad. Ezt leszámítva természetesen Veszprém a sokkal jobb hely.
2021. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Róma kisebbség, és olyan városra gondoltam, ahol nincs nagy rasszizmus, Veszprém meg állítólag a legelfogadóbb hely ilyen téren, viszont a cigánybűnözés nem lenne a legjobb.
2021. márc. 14. 14:39
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom trollkodsz.
2021. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
90%

Én Ózdon élek, szeretem ezt a várost, de a munkalehetőségek szörnyűek. Közbiztonság elmegy egynek, nem olyan rossz, mint ahogy azt állítják, de nem is olyan jó.

Veszprém Ózdtól csak jobb lehet szerintem.

2021. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Éltem veszprémben, utáltam, de Ózdnál azért szerintem jobb...
2021. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, átgondolom.

Miért utáltad Veszprémet?


Azért Veszprémre gondoltam, mert ott él az egyik ismerősöm, és ő tudna segíteni beilleszkedni, valamint ő csak pozitívat mesélt róla, de lehet közre játszik az is, hogy vallásos. Képeken gyönyörű a város.

Ózdon élek jelenleg, és nem találok itt munkát, el kell mennem arrébb. El is szeretnék menni, rengeteg rossz élményem van a várossal kapcsolatban.

(22/F)

2021. márc. 14. 17:52
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, mondd hogy trollkodsz.... :-DDD
2021. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Miért trollkodnék? Kérdés komoly, és a városról várom a véleményeket, hogy veszítenék-e vele, vagy sem.
2021. márc. 14. 20:04
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megye a magyar vidék egyik legjobb módú területe, Borsod-Abaúj-Zemplén, azon belül is a gömöri régió meg tök jól muzsikált a 20. század nagy részében, de 1989 óta teljes a kilátástalanság. A Sajó-völgyi munkahelyek ugyanis pobt túl messze vannak, a képzetlen munkaerő túlkínálata pedig brutális. Ez hozza magával a mélyszegénységet és ennek társadalmi problémáit.
2021. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Te roma vagy?
2021. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!