Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell belföldi volánbusz...

Hogyan kell belföldi volánbuszra jegyet venni, ha a buszon közvetlenül nem lehet?

Figyelt kérdés

Ott lenne a mobiljegy, de ha valakinek nincs bankszámlája? És a faluban nincs buszállomás? Milyen megoldás van még?

Próbáltam egy online jegyvásárlós oldalt, de ott ha jól olvastam, csak Budapesttel kapcsolatos járatokra engedi.



2021. ápr. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Megkèrsz egy rokont, barátot, ismerőst, másik utast, hogy készpénzért cserébe megvehesd a jegyet az ő kàrtyájával.


Vagy bízol a szerencsédben és arra építesz, hogy az ellenőr "méltányolható oknak" tekinti a bankszámla hiányát és pótdíj nélkül ad jegyet.

2021. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt le vannak írva a lehetőségeid

[link]

2021. ápr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahol felszállsz, nincs jegyváltási lehetőség /pénztár, automata/, a jegy megvehető az ellenőrnél is /ha jön/, pótdíjmentesen. A Volán nem kötelezhet, hogy buszjegy váltásához legyen okostelefonod, mobilneted!
2021. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolso irja, nem kotelezhet senki bankkartyara vagy okostelefonra + azon netre, hogy legyen.


Azt meg az elso se gondolta komolyan, hogy majd masik utassal bizniszelek ha egyaltalan ö hajlando ra, egy mozgò jarmuvon, covid idejen....ja es felszallas elott kellenne a QR kodot beolvasni szoval a megalloban korzozzak mint valami idiota hogy kitudna segiteni, na neee ez egy vicc!

Igy jart a volanbusz, sok lesz a bliccelő, ezaltal a lové kieses!

Nekem napok ota szerencsem van, sokat sporoltam, nem volt se oda se vissza ellenőr pedig 20-30kmt utazgatok.

2021. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!