Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes lehet lefoglalni már...

Érdemes lehet lefoglalni már most belföldön egy szállodát? Esélyes lehet, hogy legalább az itthoniak kinyithatnak?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiatal srác vagyok, eddig minden évben többször mentünk a családdal nyaralni. A covid ellenére még tavaly kijuthattunk külföldre, erre most nem látok esélyt még úgyse, hogy már mindenki be van oltva a családban, rajtam pl. Át is ment még tavaly ez a kór. Erről nem hallott senki semmit, hogy a szállodák kinyitnak-e? Nagy a bizonytalanság, mert a szállodák is részben utalnak vissza, vagy előreutalást kérnek...

Lehet vírus van, de az embernek joga van ahhoz, hogy ne csak otthon üljön.



2021. ápr. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás lemondható foglalást tenni vagy egy hosszabb ideig érvényes utalványt venni, aztán azzal foglalni, nyilván szinten rugalmas feltételek mentén.


Én karácsonyra adtam és kaptam is utalványokat ajándékba, ezekkel már foglaltunk augusztusra.

2021. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Foglalni tudsz nyárra már nagyon rég óta. Februárban foglaltam augusztusra előlegfizetés nélkül.

Most uaz a szállás 40e Ft-tal több. Minden egyéb feltétel maradt.


Érdemes sokáig lemondható, és esetlegesen előlegfizetés nélküli szállást nézni. V. előlegfizetés esetén olyat, ahol az előleget visszakaphatod meghiúsulás esetén v. simán átfoglalhatsz más időpontra.

2021. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!