Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen környékén hova...

Debrecen környékén hova érdemes kerékpározni ahol van kerékpárút és látnivaló is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Merretekerjek.hu


Itt megnézheted, hol van kerékpárút...

2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és hova érdemes, melyik útvonalat ajánlod?
2021. ápr. 23. 23:16
 3/6 Pongi57 ***** válasza:
100%
Én a Fáncsikai tavakhoz bringáztam ki néhány éve, mikor a feleségemet elkísértem egy konferenciara és volt egy szabad napom. Nagyon klassz volt, bár a tavak körül néha tolós mert süppedős homok van helyenként. Majd ha PC közelbe jutok, akkor előtúrom a tracket és megosztom itt.
2021. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Fancsikai, Vekeri tavakat ajánlom, vagy meg a Nagyerdőt.
2021. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pongi57 ***** válasza:
100%

Itt a link az útvonalamról.

[link]


Azért van egy-két kitérő, mert közben geoládáztam is. A két kék jelölő között nincs bringaút, de alacsonyforgalmú aszfalt vezet végig, alig találkoztam autóval. A narancssárga jelölők között tértem le földesutakra, vagy néhol útalan erdei ösvényekre (szintén geoláda miatt).


Jó bringázást!

2021. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!