Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek is unalmas, nem...

Szerintetek is unalmas, nem sokat kínáló Magyarország földrajzilag, természetet tekintve?

Figyelt kérdés

Többször hallottam újabban.

Viszonylag egyhangú, unalmas alföld, puszta, nyáron kiégett fü, legmagasabb csúcsa is csak 1014 m, a meleg és koszos Balaton, ennyi volt. nem kínál wow szépségeket. Pláne összevetésben, Ausztria a lélegzetelállító hegyeivel, tavakkal, vagy a zöld Szlovénia stbstb

Turisták ezért is jönnek vidékre kevesen, mert szinte nincs semmi nemzetközi összehasonlításban.


Ezeket hallottam.

Szerintetek?



2021. máj. 13. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondanám, hogy unalmas, vannak szép részek, pl. egyes tanösvények és a környékük, de összességében véve tényleg nem egy nagy durranás. Igaz, ebben szerepet játszik nálam az is, hogy a pusztáknál, vagy a lombhullató erdőknél jobban tetszenek nekem a fenyvesek, de azok alig vannak nálunk, mert ugye magasabb hegyeken vannak.
2021. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem, itthon is vannak hegységek, tavak, stb. Én imádok túrázni idehaza is.

Én inkább az időjárással nem vagyok kibékülve, az nem kedvez a természetjárásnak Magyarországon.

2021. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én sem vagyok elájulva tőle. A hegységeink meg sem közelítik a magas-hegységeket (például a Tátrát), a Balatonon peidg 8 éve voltam utoljára, és nem is vágyom vissza.
2021. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
3: nem az Alpokkal vagy a Tátrával kell összehasonlítani - nem ugyanaz a kategória....
2021. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a kategória tetszik, neked meg ez. Nem vagyunk egyformák.
2021. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Én is így érzek sajnos... Személy szerint legjobban a tengerpartot hiányolom :(
2021. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Mi bejártuk már a fél világot, és mivel a COVID miatt nem lehetett külföldre menni, tavaly tavasz óta rengeteget túráztunk itthon is.


Meglepően sok gyönyörű hely van, csak észre kell venni!


Jó, nyilván ne tengerpartot keress, vagy háromezres csúcsokat... :)

2021. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
nem voltál még sok helyen, ugye?
2021. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Az Országos Kékkör közel kétharmadát bejárva azt kell, hogy mondjam: a kérdezőnek egyszerűen nincs igaza.
2021. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
9: nekünk csak tervbe van véve a teljes kör (bizonyos részek már abszolválva) - és 100%-ban egyetértek veled.
2021. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!