Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest környékén van naturis...

Budapest környékén van naturista strand, ahova fiataok is járnak?

Figyelt kérdés

Megjött a jóidő, és unom már, hogy csak a szoliban tudom magam mindenhol is lebarnítani, ezért arra gondoltam, hogy kimennék egyet a természetbe napozni, de nem szeretnék csak 50-60 évesek közé beülni.

Szóval, ha tudtok ilyen helyet, légyszi írjátok meg. Ha valaki fiatal jár ilyen helyre, és el tudna engem is vinni, azt külön megköszönném :)


19/L



2021. jún. 20. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
A nudista helyekre szinte kizárólag öregek járnak. Mindenhol.
2021. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valaki fiatal jár ilyen helyre, és el tudna engem is vinni, azt külön megköszönném :) 19L"


Pár óra alatt özönleni fognak a privát üzenetek. :-)))))


Bár szerintem ez kamu, és direkt ezért írtad ezt!

2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%
Délegyháza, szerintem fiatalok is járnak. Lehet hogy most hétvégén meglátogatom, én sem voltam még.
2021. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt nyáron nem voltam ott, de két éve meglepően sok fiatalt láttam Délegyházán.
2021. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha a lebarnulás miatt mész oda, akkor nem mindegy hogy hány évesek vannak körülötted?

Amúgy a te korodban el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyen helyre menjek. Nem tudom mennyire számítok öregnek, egy bő 10 évvel vagyok idősebb nálad és mostanában kezdek nyitott lenni erre a dologra.

2021. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Szerinted megvetendő, hogy 19 évesen a napon szeretnék barnulni?
2021. jún. 23. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Ordas Kamu
2021. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénzed és bírod a szúnyogokat, akkor Sződliget Duna-part, fizetős kiépített pedig Délegyháza vagy a Luppa - de ez utóbbira azt mondják szünetel. Többi nem annyira Pest közeli.
2021. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Budapesten sajnos nincs, max pár privát helyszín. Bár ha barnulni akarsz, akkor nem értem mi bajod van az idősebb emberekkel. Hozzánk is járnak néha fiatalok, de kétségtelenül 50-60 közt van az átlag korosztály.

De ha nem csak tömegközlekedésben tudsz tervezni, akkor Délegyháza még nincs olyan távol.

2021. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
30-as korosztály az milyen ? Mi is öregek vagyunk ?
2021. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!