Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van itt olyan aki ne tervezes...

Van itt olyan aki ne tervezes nyaralást Balatonon? Szerintem nagyon elszálltak az árak!

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Évek óta csak sajátba érdemes menni a Balatonhoz, ha mindent ki kell fizess akkor bármi mással jobban jársz ár-érték arányban gyakorlatilag. A Kanári szigetekre elutazni a Balcsihoz képest spórolás.
2021. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak az árak.

Én nem akarom a prolik nyüsszögését hallgatni még nyaraláskor is. Elég egész évben kerülgetni őket nyílvános helyeken. A fene sem kiváncsi a plebszre ami odaáramlik. :D

És annyira nem is jön be. Autópályáról szép látvány a kis vitorlásokkal, de egy pocsolya, büdös, nyálkás, iszapos.

Az egész, egy múlt rendszerben ragadt csökevény.

2021. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, akkor menj máshová!

Rengeteg szép hely van még Magyarországon!

2021. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
17%
Minden évben egybet sem hallani hogy elszálltak az árak.Mondjuk nem.is tudom minek akar még bárki a balatonra menni......a masodik valaszolo utolso 2 mondatával teljesen egyet ertek
2021. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem továbbra is egy csodálatos hely, csak nem feltétlenül az instán pörgő szegleteit kell megcélozni. Direkt nem írok konkrét településeket, de ha nem ragaszkodsz a strandtól 10 percen belül elérhető szálláshoz, hanem hajlandó vagy utazni max fél órát , akkor zseniális helyeket lehet találni , akár főszezonban is. És akkor rögtön rájössz , hogy jó kis kiegészítő az a strand, de nem a vízparton lángosszagban döglés a Balcsi esszenciája.
2021. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

A Balatonon is szétnyílt az olló.

A frekventált helyeket felvásárló és a kikötőben álló hajóikon rongyrázó milliárdosok, és a prolik akik azzal villognak, hogy meg bírják engedni maguknak az ezer Ft feletti lángost is.


Aki egy picit is igényes, az az egy heti balatoni -családi- strandbelépők árából simán ki tud menni pl. a kristálytiszta Adriához, ami már látványra sem összehasonlítható a koszlott, iszapos és a nyaralók nagy része által wc-nek használt Balatonhoz.

2021. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Én minden évben több hetet töltök lent. Déli parton van a nyaralónk . Kis utcában, az ingyenes strandtól( ahol tiszta a mosdó , öltöző , nagy a füves rész és a parkoló ) úgy tíz perc sétára . Nekem nem drága , mert nem a strandon tömör magamat degeszre.Rengetegszer voltam Horvátországban is. Az is drága lett, sok az alja nép( lengyel, szlovák , cseh , magyar) ott is. :D

Oda nem óhajtok többet menni,

Franciaországban és Olaszország nyugati részén viszont ezt nem tapasztaltam. :)

2021. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

Attól függ milyen igényeiek vannak.

És melyik település.

Mi egy színvonalas nyaralást akartunk, felfedezni az Északi pártot, szèp apartmanban akartunk lenni. Úgy voltunk velem,ha már ilyen szép helyre fogunk menni, és egy évben egyszer van alkalmunk kikapcsolódno,legyen igényes a szállás is amiben szintèn jól érezzük majd magunkat.

Négyen a szállás 200ezerbe fog fájni. Eg hétre

Szerintem ez még belefér, egy ilyen gyönyörű apartman ha mondjuk nem itt a Balatonon hanem egy tengerparton lenne ennek az árnak legalább a kétszeresét elkèrnèk. Nyaraltam már külfoldon


De vannak fillérekért is szállások, egyszerűbb kevésbé modern apartmanok,ami kijött volna fejenként vagy 20 ezer Főből egy hétre.

Kíváncsi leszek az ételek áraira. Néha biztos megyünk majd étterembe. De mivel ez egy modern felszerelt apartman, majd főzni is fogunk, lesz a környéken élelmiszer bolt/Aldi..

2021. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na a proli gyakoris tábor megtalált.😂 Fáj az igazság ?
2021. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért mert leírtam h, attól függ a nyaralás ára,kinek milyen igényei vannak?


Balatonboglári nyaraltak egy hétvégét, kb olyan áron volt a lángos ,meg a hekk mint a keleti országrészben egy strandon.

Kíváncsi leszek most az Északi partra.


Ettől függetlenül gyűlölöm,H egy ilyen moslek kormány van az ország elèlèn, és valóban az a célja,H csak egy szűk gazdagabb réteg menjen ide nyaralni. Amit előbb utóbb el fog érni, de most még vannak elvétve "kincsek" a Balcsin. Az átúszás idején már kevés a szállás ,szinte nincs is.

2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!