Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jól gondolom, hogy a Lupa az...

Jól gondolom, hogy a Lupa az nem éppen a közemberek gyűjtőhelye?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy leginkább nem influenszerek, “celebek”, de legalább jó testű emberek járnak oda? Nem tudom elképzelni, hogy sok “eltunyult” ember napozgat ott.

Ha rosszul gondolom, javítsatok ám ki!



2021. júl. 18. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Lupa a feltűnősködni kívánó prolik gyűjtőhelye.
2021. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Lupa? 🤣🤣Menjetek nyugodtan oda, ha rákosak akartok lenni. :D
2021. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Pár évtizede tilos volt ott fürödni, nem is beszélve arról, hogy a mellette lévő orosz laktanya területéről mennyi rákkeltő anyag szivárgott a talajba. A sok degeneralt meg megy oda fürdőzni :')
2021. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, tömören megfogalmaztad, amire igazából gondoltam😆 Nem, nem tervezek oda menni egyáltalán, ha meg az általatok elmondottak tényleg igazak, akkor végképp nem!😀
2021. júl. 18. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Google térképen tekerj bele a képekbe és meglátod.
2021. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Amit erőlködve Premium Beach-nek kell hívni eléggé vonzza azokat az embereket, akik szerint a lét csúcsa Tihanyba jachtot tartani.
2021. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!