Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecent ismerők! Milyen...

Debrecent ismerők! Milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak városotokban és 50 km sugarú környezetében? Városi és városon kívüli (pl. túrázás, kerékpározás, szabadtéri múzeumok megtekintése) lehetőségek egyaránt érdekelnek! Mennyi... Befejezés lent!

Figyelt kérdés

Mennyi hangulatos utcácska van Debrecenben, ha távolodunk a belvárosból a külváros felé?


Hiszen a belvárosban értelemszerűen bőven vannak régi időkből fennmaradt hangulatos épületekkel tarkított, azaz hangulatos utcák. Na de, ha távolodunk a külváros felé?


Ezt például azért kérdem, mert néha az is program, ha új utcákban sétálunk, új településrészeket fedezünk fel. Jó sétálgatni, ha van hol! :)



2021. júl. 21. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen városi és városon kívüli hangulatos kúriák, kastélyok is számításba jöhetnek, illetve akármi, ami kikapcsolódásként eszetekbe jut Debrecenben, vagy a környékén!
2021. júl. 21. 22:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nincs Debrecenbő? Azért ezt nem hiszem... :)
2021. júl. 22. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, de amit keresel azt nemigen fogod Debrecenben megtalálni sajnos.
2021. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Éppen azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjam _miket_ talál(hat)ok a városban és a környékén. Hiszen konkrétan nem írtam semmit - Ti soroljátok fel, hogy milyen lehetőségek vannak városotokban!


"Milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak városotokban és 50 km sugarú környezetében? Városi és városon kívüli lehetőségek egyaránt érdekelnek!"


Köszönöm szépen! :)

2021. júl. 24. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a realitások talaján és nem egy propagandisztikus álomvilágban mozgunk akkor azt kell mondanom, hogy nagyon kevés lehetőség van Debrecenben és környékén, de ha kicsivel és kevesebbel is beéred akkor azért rá lehet bukkanni érdekességekre. Én most itt nem szeretnék felsorolásba kezdeni, mert ha rákeresel a guglival akkor valószínúleg több lehetőséget fog feldobni mint amennyit én debreceni lakosként fejből fel tudnék sorolni. Ha egészen alacsony az ingerküszöböd akár a belvároson túli kertes házas övezetek is nyújtanak szemlélődésre vagy kikapcsolódásra lehetőséget mondjuk bringázás közben, de 50 km-es körzeten belül már más települések és tájegységek is jócskán benne vannak amik már külön történet.
2021. aug. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!