Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csend. Magyarországon hol van...

Csend. Magyarországon hol van olyan hely ahol csend van? Ahova semmi gépzaj - pl fűnyírók, autók hangja - nem hallatszik oda? Madárcsicsergés nem gond.

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
"Madárcsicsergés nem gond" Hú, de nagylelkű vagy, hogy engedélyezed a madaraknak a zajongást a természetben:D
2021. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Bükk-fennsík, Hortobágy lehetnek esélyesek. Magyarországon ez a két hely van, ahol 15 km-en belül nincs lakott terület.

Nemzeti parkok fokozottan védett területei lehetnek még ilyenek, pl. Kis-Balaton.

2021. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1. Úgy értettem, hogy nem 100%-os csendre gondoltam - a természet hangjai nem zavarnak. Csak egyértelműbbé akartam tenni a kérdést a kiegészítéssel. Érted?


#2. Köszi!

2021. aug. 10. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A Szigetköz vagy a Felső-Tisza is csendes.
2021. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A barlangokban...
2021. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Sajnálom, de a Bükkben is jöhetnek a favágók.


Egy füldugóval jobban járnál.

:)

2021. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Igazából bőven elég, ha eltávolodsz lakott területektől néhány kilométert. Télen a mezőgazdasági területeken, nyáron az erdőkben lesz garantáltan csend. Nekem rengeteg ilyen csend-élményem van, kedvenceim a Bükk északi, Varbó környéki, alig járt részei télen valamint a Hortobágy-Berettyó partja távol mindentől, ami ember alkotta (persze a gátat leszámítva).
2021. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Vágáshután, a Zempléni-hegységben.
2021. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!