Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olyan segítséget, segítő...

Olyan segítséget, segítő appot (vagy bármi hasonlót) keresek, ami hű társa tud lenni egy vidéki lánynak aki most kerül fel Pestre és kb semmivel sincs tisztába a közlekedést (is) tekintve?

Figyelt kérdés
Köszönöm!:)

2021. aug. 19. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Google Maps?:D
2021. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
BKK futár. Meg tudod nézni rajta, hogy jön a busz meg a villamos.
2021. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nem működik a Google Maps? Fura, én máshogy tapasztaltam.
2021. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Google Maps, vagy iPhone-on a "térképek" alkalmazás. Ne felejtsd el "gyalogos"-ra állítani a navigációt, így kitűnően elnavigál gyalog a városban. Ismeretlen városrészben szoktam használni, pedig Budapesten születtem.

Közösségi közlekedéshez a BKV futár nagyon jó. Az általa tervezett menetidőket eleinte biztonság kedvéért szorozd meg kettővel. A járművek sem haladnak úgy mindig a forgalomban és eleinte sok időt fogsz eltölteni a megfelelő megálló megkeresésével.

Még valamit ajánlok: hagyományos papírtérkép, amin jól át lehet tekinteni az utcák szerkezetét, hogy merre is fogsz menni. + 1 tájoló (ha nincs a telefonodban), amivel könnyebb eldönteni, melyik irányban kell felszállnod a keresett járatra.

2021. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj kb 1 nap alatt kiismered a budapesti kozlekedest, nem bonyolult. En is videkrol koltoztem
2021. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig eltévedni jó dolog, úgy ismered meg legjobban a várost és szerencsére még a rosszabb hírű környékeken sincs semmi veszély az utcákon, csak lakni nem jó e helyeken. Szóval csak bátran!
2021. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Menetrend.App

Google Maps

Megállóhelyi Menetrend


Ha sokat közlekedsz vegyél havi bérletet

2021. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!