Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlotok valami jó időtöltést...

Ajánlotok valami jó időtöltést Budapesten?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk az aeroparkba délelőtt és szeretnék még vmi laza/érdekes/szórakoztató délutáni programot egy fiatal társaságnak. Ha tudtok halmozatok el az ötletekkel kérlek(sajnos a nagy látnivalókat már mind kipipáltuk a fővárosba), jöhetnek múzeumok, nem olyan nevezetes ám de érdekes látni valók, de akár gasztronomiaval kapcsolatos helyek is.

2021. szept. 29. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyire jatszik, de esetleg a cicas kavezo
2021. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sziklakórházban ha nem voltatok, akkor azt jó szívvel tudom ajánlani. Kajálásra most a legkirályabb opció a frissen nyílt ázsiai ételudvar a keletinél.
2021. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, amikor megláttam a kérdést, egyből arra gondoltam, hogy az Aeroparkot ajánlanám, csak eszembe jutott, hogy nem mindenki olyan repülőb*zi, mint én :D Van valami vasúttörténeti park is, de ott még én se jártam, nem tudom, milyen.

A Titok Galéria nekem nagyon tetszett, festmények speciális effektekkel: [link]

2021. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Hol van az az ételudvar és mit lehet tudni róla? Nemsokára megyek vonattal Bp-re, érdekelne.
2021. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Thököly 18 szám alatt. Főleg kínai standok vannak, de van egy vietnámi is. Levesek, tészták, dim sum, teák, van minden és teljesen autentikus, sok standnál egy szót nem beszélnek angolul.
2021. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ok, köszi!
2021. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Libegő
2021. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!