Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova lehetne utazni?

Hova lehetne utazni?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel kitaláltuk, hogy jo lenne elutazni pár napra Magyarországon belül de hely tekintetében tanácstalanok vagyunk. November- december körül lenne és olyan helyre gondoltunk ahol lenne valami látnivalo, akár valami kirándulásos terület amit érdemes megnézni, emellett valami szorakozásra alkalmas hely lenne a közelében mondjuk bowlin, biliárd vagy valami hasonlo. Ugy terveztük hogy szálláson töltenénk 1 éjszakát. Esetleg van valami ötletetek, hogy hova lehetne érdemes elmenni? (Szilvásvárad sajnos nem jöhet szoba)

2021. okt. 18. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeged, Budapest, Győr
2021. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Veszprém, Győr, Szeged
2021. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szarvas
2021. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pécs
2021. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Látod, zunyókáltál földrjz órán, sőt, átaludtad az egész szakmunkásképzőt.

Mi fizettük.

Aztán amikor csajozásra kerül a sor, még azt sem tudod, minek örülnél, hova nem jutottál el.

Az egész életedet fogod ilyen tróger módra leélni?

2021. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5.anonim. Ne haragudj de nem tudom értelmezni a hozzászólásod. Ilyen helyről nem igazán hallottam, de nem tűnik izgalmasnak... Ha a hozzászólásod az én kérdésem alá szól,akkor problémád lehet a szövegértéssel. Nem tudom mit miből feltételeztél de fiatal nő lévén nem igazán csajozok. Nem tudom, hogy a szakmunkás képzőben van-e földrajz, tekintve, hogy én nem oda járok. Javaslom a kérdésem ujraolvasását számodra hátha, akkor sikerül értelmezni. Nem tudom te, pontosabban ti, mit fizetettek, de nagyon húzós lehetett, ha ennyire felhúztad magad. Ha lehet, legközelebb valami hasznosabb tippet írj, hátha, jobban járunk vele.
2021. okt. 18. 17:23
 7/11 A kérdező kommentje:
A többi hozzászólónak pedig köszönöm a tippeket!
2021. okt. 18. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan értettem minden szavadat. És még mindig azt gondolom, kettőnk közül a te világlátásod és eredendő ostobaságod a gáz.
2021. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ennyire magányosnak érzed magad, hogy beszélgető partnerednek egy ismeretlent választasz. Veled ellentétben egy szóval sem mondtam, hogy bármely megnyilvánulásod gáz lenne, pedig adtál rá okot bőven. Ezzel, a felüdítő beszélgetésünket lezárom, ez a platform nem erre az időtöltésre szolgál. A válaszokat köszönöm és kívánom, hogy megfelelő partnert találj az összeszólalkozáshoz.
2021. okt. 18. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, merre élsz, mert gondolom nem a szomszéd városba akarsz menni. :)

De amúgy ha kvázi mindegy, akkor fogj egy Magyarország térképet, tedd ki a falra és dobj bele egy darts nyilat, aztán menjetek oda, ahol landolt. :)

2021. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!