Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volt már olyan "nem odaillő",...

Scream85 kérdése:

Volt már olyan "nem odaillő", ciki, gáz, vicces dolog/történés amivel strandon találkoztál valaha?

Figyelt kérdés

Akár természetes strandon, akár élményfürdőben,stb.


Pl.mi mikor pár éve voltunk Zalakarosban, a beltéri medence egyik buzgárjában tőlünk 4-5 méterre egy srác épp kézzel tett jót a csajának senkitől nem zavartatva :)


2021. okt. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én 12 évesen a Mogyoródi Aquaparkban nem ahhoz a lightos csúszdához álltam be, amit lentről kinéztem, és menet közben vettem észre, hogy egy ponton fedett lesz, és sötét. Pánikrohamom lett, mert attól féltem, hogy mély vízbe fog belevágni, úgyhogy, fogtam magam, és inkább KIMÁSZTAM a csúszdából :DDDDD Életem legcikibb sztorija :D
2021. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egy barátnőm bátyja ült a Balatonban a kb térdig érő vizben, mi meg szemben álltunk vele és úgy beszélgettünk hárman. A fiú végig a lábam közé nézegetett, úgy odaoda tévedt a tekintete. Mikor kimentünk a vízből elmentem mosdóba és akkor vettem észre, hogy a tampon zsinorja végig kilógott. Gondolom azt nézte.
2021. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sporttársakkal elindultunk Füreden a strandra, de csak 6 óra alatt értünk le a partra, mert mindenhol megálltunk inni. Ezután a strandon az egyik srác elkezdett kommunikálni a vizibiciklikölcsönzős csajával vagy lányával, mire a faszi ránk hívta a biztonsági őrt: egy nyugdíjas nénit, akinek érkeztére azért biztos, ami biztos, az egész társaság békés angyallá változott. Nem hitte el a biztonsági őr néni, hogy mi randalíroztunk meg ordibáltunk volna. A fickó dühösen eloldalgot, vitte a csajt is.
2021. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Bejönnek szemüvegben szaunába, sokszor előfordult már.
2021. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
4-es, én is bemegyek, és ott leveszem, mert a szaunáig el is kell jutni, ami szemcsi nélkül kizárt.
2021. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!