Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A 7végén szeretnék elmenni a...

Reni3110 kérdése:

A 7végén szeretnék elmenni a parommal a Bokodi lebegő falut megnézni,esetleg vki jart arra hogy van e belépo jegy es hogy lehet megközeliteni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjetek oda túlzott elvárásokkal, ezt jószándékból mondom...

A fotókon jól néz ki, főleg megfelelő naplementében fényképezve...

De közelről azért tkp. lepukkant kádárrendszeri kalyibák...

2022. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lemaradt a linkem.... ORoszlány vasútállomástól bő két km gyalog:


[link]

2022. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és még itt egy leírás is:

[link]

2022. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen helyhez, ahol szívesen látnak, az oroszlányi 1Y helyi járat visz ki, tanítási napokon négyszer. Erőműi-tó a megálló neve, közel van a fizetős kilátó.


Alternatíva: Oroszlány, vízmű megállótól mindkét parton el tudtok indulni, itt az Oroszlány - Kisbér, -Szákszend, -Dad, -Kömlőd-Tata buszjáratok állnak meg.

2022. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az általa kérdezett hely teljesen értelmetlen kirándulóhely. Kb annyit ér elmenni oda, mint amikor nézegetsz a pusztáról szépen fotózott képeket és azt gondolod, ez való neked. Aztán odamész, és kiderül, nincs ott semmi.

A bokodi falu épp ilyne magyar rögvalóság. A menthetetlen csóróság és igénytelenség szépen fotózott lenyomata.

Egyébként ha tényleg nincs jobb ötleted, természetesen indulj neki.

Én szóltam.

2022. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előzőekhez. Az nem egy múzeum, skanzen, hanem horgásztanyák. Csak azért utazni nem éri meg. Ha a környéken mást is tervbe vesztek, akkor egy kitérő belefér.

Pl. Majk megtekintése mellett.

2022. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5: hát igen, én is kb. ezért írtam az 1-esben azt amit....


Kérdező! Ha szép úszóházakat akartok látni, inkább menjetek a Tisza-tóhoz, Abádszalókra!

2022. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!