Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Foglalásnál lehet időközben...

Foglalásnál lehet időközben emelni az árat?

Figyelt kérdés
Az van.. én is hibás vagyok nem fizettem határidőre előleget. De elvileg attól még él a foglalás. Magyar szállás oldalról van szó.. a szállásadó meg már többet kér mint eredetileg. Covid, háború, infláció.. globális felmelegedés, aszály,brexit..meg egyébként is..minden okán. Persze túlzok..de fél év alatt 50%al drágábban akarja adni. Ilyenkor mit lehet tenni?

2022. ápr. 10. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szálláshely ÁSZF-ét.


Ami szerintem történt: tévhit, hogy a foglalás gombbal él a foglalás. Ha előleget kell fieztni, annak teljesítésével véglegesedik a foglalás, addig kvázi csak a fogalási szándékot fejezted ki.

2022. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Derossszz
2022. ápr. 10. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az árak nem változtak fél év alatt, most, hogy naponta megy fel az ára mindennek? Értelemszerűen a mostani ár x százaléka a foglalo, ami foglalás akkortól érvényes, ha ők megkaptak az összeget.
2022. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem fizettél határidőre, megszegted a feltételeket.

Ilyenkor nincs mit tenni, lenyeled a békát és fizeted a díjat, vagy elmész külföldre nyaralni. Megjegyzem, ez utóbbi színvonalasab, jobb és olcsóbb. A döntés a tiéd.

2022. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem fizettem határidőre előleget. De elvileg attól még él a foglalás"


Mitől élne?!

Amíg nem fixáltad kp.-vel, addig csak egy érdeklődő vagy a sok közül!!

2022. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!