Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan aki Budapestre megy...

Van olyan aki Budapestre megy nyaralni?

Figyelt kérdés
Milyen jó helyeket/programokat tudtok? A párommal mennénk 4 napra.

2022. júl. 5. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés:

1. Az "alap" látnivalókat már láttátok? (Vár, Hősök tere, Parlament...)

2. Mi érdekel titeket? Strandok, gyógyfürdők, múzeumok, bulik, természet...?

2022. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az alap látnivalókat láttuk.

Hát sok minden érdekel minket. Gyógyfürdő, múzeumok, természet, beülős éjszakai helyek.

2022. júl. 6. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki vidéken lakik,akkor simán lehet.
2022. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én itt élek 2014 óta és még mindig olyan nekem, mint egy nyaralás, imádok itt lakni. Nyáron rengeteg program van, sok ingyenes rendezvény. Sok szép hely van, ami minden hónapban más arcát mutatja.

Én sokat kirándulok, rengeteg helyen voltam már. De még mindig vannak olyan dolgok, amik felfedezésre várnak. Pl nem voltam még gyógyfürdőben, strandon sem itt.

Én pl a Római partot ajánlom egynek, rengeteg étterem van arra, meg lehet jót sétálni a Duna-parton. A Budai vár, Várkert Bazár, a Hősök tere és környéke is ajánlott, meg ha belefér, érdemes a Normafához is felmenni.

2022. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó... Mondok pár nem nagyon alap látnivalót, aztán válogassatok: Állatkert, Tropicarium, Erzsébet-kilátó + libegő + gyermekvasút, Gül Baba türbéje, Szemlőhegyi barlang, Gyógyfürdőből bármelyik (nézzétek meg interneten, hogy melyik tetszik!), Aquaworld esetleg (bár aquapark van máshol is), Sziklakórház, Nemzeti Galéria, Hadtörténi Múzeum, Terror Háza, Füvészkert, Margit-sziget, Vásárcsarnok.


Esti beülős helyek: Belvárosban minden sarkon! A Bazilika környéki utcákban a kicsit drágábbak és igényesebbek. Az ilyen "diákoknak való" olcsóbbak pedig a nagykörút környékén. Nekem diák koromban az Uránianál lévő Stifler (van több Stifler is) volt a kedvencem, ami egy 3 szintes kocsma, és az alsó szint játékterem (van léghoki meg ilyenek). Ami a kettő közötti átmenet, az mondjuk a Gozsdu Udvar.

2022. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!