Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsi tömegközlekedés, hogyan...

Pécsi tömegközlekedés, hogyan tudnék a leggyorsabban eljutni ide?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyár végén költözöm Pécsre az egyetem miatt, viszont elég messze lakom a várostól, így abszolút nem vagyok jártas az ottani buszok közlekedésében.

Az lenne a kérdésem, hogy ha az Aidinger János úti megálló van hozzám a legközelebb, onnan melyik busszal/buszokkal tudnék a leggyorsabban eljutni az ÁOK épületéhez?

Az interneten a 22-es és 24-es járatokat találtam, ami jó lehet, de ha valaki ezeken kívül tudna még, az nagyon szuper lenne.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 7. 14:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha google mapsbe beírod honnan hová szeretnél eljutni útvonaltervként és kiválasztod a busszal közlekedés lehetőséget, ott be tudod állítani mikor szeretnél menni és kiadja az időponthoz legközelebb álló járatot, ami ott megáll. Mindenféle időpontban fogsz hazajárni, meg vissza a suliba, így én mindig akkor nézem meg mikor mi megy. Havi diák bérletet, vagy negyedéveset érdemes venni, Pécsen "Tüke busz" van, ezekkel bármelyik helyi jàraton közlekedhetsz, havi esetén minden rákövetkező hónap 5.-ig.
2022. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
1es.
2022. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. aug. 7. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1,55,22,23,23y,24,107E,109E ezekkel átszállás mentesen lehet eljuni.

Vagy 7,7y,73,7y az árkádig onnan meg 2,2a,102,25,26,27,27y,28,28a,28y,29el az egyetemvárosig.

2022. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az 55-ös, az ott tesz le előtte. Viszont ez csak napközben jár és nem is túl sűrűn. Jó lehet még az 1-es is, de onnan egy 5-10 percet sétálni is kell.
2022. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon köszönöm!
2022. aug. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!