Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jogosan tartom egy kalap...

Jogosan tartom egy kalap fosnak ezt a vidéki taxitársaságot, vagy nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

A vasútállomásra 20 perc múlvára nem volt hajlandó a diszpécser taxit küldeni, mert mi van, ha késik a vonat. Hiába győzködtem, hogy 20 percre vagyok az állomástól, tehát nagy késésekre már nem lehetett számítani. Meg hiába győzködtem, hogy amúgy is teljesen normális, hogy a taxi vár az utasra, azért kényelmi szolgáltatás.

Na mindegy, a vonat megérkezése után hívtam a taxit, 10 perc múlva meg is jött. Majd a végén, amikor mondtam, hogy kártyával fizetek, akkor morgott, hogy az elején is szólhattam volna, mert így össze kell készítenie a terminált. Majd amíg összekészítette a kártyaterminált, addig még pörgött az óra. Kb. 100 forinttal fizettem többet, ami persze nem a világ vége, de akkor is.


Budapesten viszonylag sokat taxizok több társasággal is, azzal van összehasonlítási alapon. De soha nem volt probléma se azzal, ha időpontra kérek taxit, se azzal, ha kártyával fizetek.


2022. aug. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

A várakozás részt nem értem, ez elviekben úgy megy, hogy a taxis kimegy a kért időpontra, és ha késel, addig is pörög a taxióra.

Viszont valahányszor taxiztam akár külföldön, akár belföldön, azt mindig előre jelezni kellett hogy kártyával fizetek.

2022. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan. De azért olyan ádáz konkurenciaharc nincs a legtöbb helyen , szóval simán lehet ez a sztenderd ott…


Kedvencem az volt, amikor szemtől szemben megbeszéltük az egyikkel, hogy az épp aktuális fuvar ha után , 20 perc múlva visszajön értünk , aztán 15 perc késéssel sem került elő. Elindultunk gyalog, hát nem ott kávézgatott békésen a cigibolt előtt? Épp elértük a vonatunkat …

2022. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene fogni, hogy vidéken más az élet. Nem rohannak, hanem ráérősen élnek.

Bp.-iként ha felhívtam egy szakit, hogy valami elromlott és mikor tudna jönni, megmondta, hogy pl. jövő hétfőn 9 órakor nálam lesz.

A balatoni nyaralómnál ha kérdeztem egy helyi szakit, hogy mikor tudna jönni, az volt a válasza, hogy kb. ősszel vagy tavasszal...

2022. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!