Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Adventi 2 napos, egy éjszaka...

Adventi 2 napos, egy éjszaka ottalvós belföldi útra melyik várost ajánlanátok? Főváros kilőve.

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 11:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hohy jó ha van valami kis adventi vásár, hangulat, de várost is szeretnénk nézni.
2022. szept. 5. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Pécs
2022. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Stia, köszi, gondoltunk Pécsre, de nekem ez a város több napos, mint kettő 😊
2022. szept. 5. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Győr
2022. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Győr. Igazából mi egy péntek estétől vasárnap délutánig tartó kört tettünk, péntek este győri vásár, késő esti vonattal Sopronba , ott szállás, napközben túra a behavazott Löverekben,este ott is vásár, aztán vasárnap Szombathelyen ebéd és vásározás. Sőt ha Győr tetszett, hazafelé megint útbaejthető.
2022. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Debrecen, vagy Győr a legjobb itthon, belföldön.
2022. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Annyian ajánlottátok Győrt. Egyébként testvérem, akivel megyek, szintén ezt mondta, de nekem volt egy kis averzióm. Szeretem a történelmi városokat, és Győrrel kapcsolatban ezt nem hallottam. De hallgatok rátok, főleg mert tesóm is ezt a várost hozta fel.
2022. szept. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!