Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a közbiztonság a 8....

Milyen a közbiztonság a 8. Kerben 2022ben?

Figyelt kérdés
A külső része (orczy környéke) milyen mostanában? Javult valamit a helyzet? Nappal át lehet vészelni balhé nélkül?

#Budapest #VIII. kerület #Jozsefvaros #Orczy negyed
2022. okt. 1. 23:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
jo
2022. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtened?
2022. okt. 2. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
minta salgótarjáni mekiben
2022. okt. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A kamerarendszer 1990-es évekbeli felszerelése óta teljesen vállalható. Sokan imádnak agy és tapasztalat nélkül nyóckerezni meg sötét, veszélyes gettóként leírni , de igazából nulla az esélye annak, hogy bármi bajod essen. Persze, az látszik, hogy lakói szegényebbek a város nagy átlagánál, de ettől még nem esznek meg vacsorára. Én csak azért nem költöznék oda, mert azért a lopások még mindig elég gyakoriak.
2022. okt. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak mivel minden ember totál mást mond, kicsit nehéz az igazat kihalászni. Minden második ember a 8-ban került konflikutusba, de minden harmadik totál nyugodt szép helynek tartja
2022. okt. 2. 06:21
 6/12 anonim válasza:
100%

Millió ilyen kérdés volt, felesleges újra feltenned.


Nem fognak megszúrkálni mialatt sétálsz haza. De vannak dolgok amiket el kell viselned.

Állandóan óbégató cigányok, hulla részeg, büdös hajléktalanok. Random spontán bunyók az utcán. Ha ezeket te tudod ignorálni, figyelmen kívül hagyni élhető. Attól függ neked mi tolerancia küszöböd.

2022. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyot javult az utóbbi évtizedben a közbiztonság, nem veszélyesebb a városrész a nagy budapesti átlagnál. A lakosság nagy része kicserélődött, aki nem akart beilleszkedni az visszament ahonnan származik. Ha meg akarod nézni milyen arcok vannak a környéken akkor menj be az Orczy úti Aldiba.
2022. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
Sokat javult.
2022. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dzsonszi ***** válasza:

Én gyakran megfordulok a Telekin, Orczyn. Hát vannak alakok, a Telekitől a népszínház utcán át fekszik a sok csöves, akiktől bűzlik az egész nyáron, C kategóriás bőven van, akik ugye a megszokott állat módjára hangoskodnak néha. A fekákkal, arabokkal semmi probléma nincs. Engem egyébként semmilyen atrocitás nem ért még egy accegycigitbuszjegyre kell-t se kaptam meg és lány ismerőseimet se érte semmi, akik arra jártak, pedig nem egyszer végig sétáltam a népszínház utcán éjfél után. Sőt azt kell mondjam, hogy éjszaka jobban éreztem arrafelé magam, mert tök üres volt, délután-estefelé meg tele volt nem idén barnultakkal. Elején én is fostam, hogy kemény helynek tűnik, de utána abszolút nem éreztem veszélyben magam.

Szóval az ilyeneknek nem kell hinni, akik szerint azonnal megkéselnek, kirabolnak, megerőszakolnak a nyóckerben, mert sokat javult az elmúlt években, a népszínház is végig van kamerázva már.

2022. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mára már nem vészes, nem rosszabb angyalföldnél vagy egy kispestnél mondjuk. Este azért nyitott szemmel járj, azért nem egy életbiztosítás még mindig a hely.
2022. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!