Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Széchenyi fürdőben már csak...

A Széchenyi fürdőben már csak langyos víz van a benti termál részen?

Figyelt kérdés
Csak én nem találtam a 38-40 fokos medencéket vagy már elúsztak a rezsicsökkentéssel együtt? A 18 és 40 fokos merülő medencékből a 40 fokosban úgy tapasztaltam, hogy legfeljebb 30 fokos lehet a víz. Abból a szempontból érdekelne, hogy igaz-e, más is tapasztalta-e, és hogy lehet-e így is gyógyulni?

2022. okt. 11. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Már miért vitte volna el? 74 és 77 fokos a két forrás , azt el kell keverni hidegebb vízzel. Ezzel a logikával pont, hogy hidegebb vizű medencéből kellene legyen kevesebb a rezsiemelés miatt.
2022. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

A Széchenyi fürdő mindig híres volt arról, hogy ott nem csupán a víz a meleg...

:)

2022. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Én pont fordítva látom: ha pl. a radiátoros fűtésre rásegítenek a geotermiával, pont hogy kevesebb hő marad a medencékre és alacsonyabb lesz a hőfokuk. Spekulációt félretéve a 40 fokosnak kiírt medencé hőmérsékletét 32-nek saccoltam. Inkább olyanok írjanak, akik szintén tapasztalták ezt, és úgy van valami okos gondolatuk.
2022. okt. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!