Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat ajánlanátok...

Milyen programokat ajánlanátok, ha valaki egyedül utazik Hajduszoboszlóra?

Figyelt kérdés

Írok egy listát miket szeretnék megnézni a környéken, a városból nyilván a Gyógyfürdő, a Fordított ház, Harangház, ami érdekel, Debrecent mindenképp szeretném megnézni, ott a Református templom, Déri múzeum, Nagyerdei park.

Mit tudnátok még javasolni?

Túrázni hol érdemes?



2023. máj. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A város déli részén , az állomás környékén több remek csehó működik. A Lehel utca és a Szováti utca sarkán igazi vályogkocsma, a Hőforrás és a Déryné utca sarkán árnyas kis krimó, a Szováti utca és a Galgóczi sor sarkán sörkert működik.
2023. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hogy lehet egyedül túrázni? Ezt nem értem. Élményeket megosztani másokkal lehet csak, nem létezik hogy nincs aki elmenjen veled.

Nem tudom elképzelni sem hogy magamban csatangoljak, mondogatva magamban hogy nézd milyen szép ez meg az!

2023. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyedül is nagyon jo turazni.

Azt nezi meg ami őt érdekli, és azt a tempot jarja ami neki kenyelmes.

Mi problémat latsz ebben?

2023. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hogy rohadt unalmas. Megnézni valamit egy dolog. De az élményt megosztani valakivel az azért más.

Nem gondolom hogy annyira egoista lehet valaki hogy más tempóját nem tudja összeegyeztetni.

2023. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eredetileg nem így terveztem, csak 1nappal utazás előtt szakítottak velem, szóval sok mozgásterem nem volt.

Tényleg rohadt unalmas, hogy nem tudsz kihez szólni. 4napot töltöttem egyedül, az első 2-őt még egészen élveztem, a 3-adikat már nem annyira, a negyediken meg már tiszta depi voltam. Pár emberhez megpróbáltam "csapódni" inkább kevesebb, mint több sikerrel. Az összes étkezésnél egyedül voltam és ez elég kirívó volt, igazából azért éreztem magam rosszul mert mindenki más családdal vagy párban volt. Szóval hiába ettem finomakat és láttam szép helyeket, még egyszer több napra nem mennék így el, nem nekem való.

2023. máj. 30. 16:32
 6/6 anonim válasza:
Más több egyedülállóval esetleg elmenni?
2023. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!