Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk párommal kikapcso...

Hova menjünk párommal kikapcsolódni ha csak egy napunk van rá?

Figyelt kérdés

Végre lesz egy szabad napunk amikor egyikünk se dolgozik.

Szeretnénk kicsit kikapcsolódni fürdőbe menni de az se baj, ha van wellness részleg is és kapunk akár egy szobát is. Viszont csak napközben lennénk ott egy napot nem tudom így ez hogy kivitelezhető és hol.


2023. máj. 29. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan nem írtad hova valósiak vagytok, de lenne pár ötletem.

Ha nem zavar, hogy körülöttetek mások is vannak, akkor menjetek az Aquaworldbe, ott minden adott hogy egy napot jól érezzétek magatokat egy egész napon át.


Ha bírjátok a keleti érzést, akkor tartsatok török randi napot. Vegyetek jóó erős fekete teát, főzzétek le este jó erősre és áztassatok bele almaszeleteket. Egy 3 óra múlva szűrjétek le, tegyétek hűtőbe, reggel lehet hidegen inni (isteni, én imádom) vagy újra lehet forralni.

Szóval: reggel alvás jóóó sokáig, mert attól jobb érzés nincs. Reggeliben a török hasonlít a miénkre, mert ugye csomó mindent tőlük loptunk :D szóval sajtok, paradicsom, uborka, csinálhattok bureket (vesztek levelestésztét, tesztek bele amit szerettek és megsütitek). Utána fedezzétek fel gyalogosan - úgyis szép idő van - a budai török emlékeket. Tojgun pasa dzsámija kicsit csalás, mert pár ablakmaradvány a Kapucínus templom tövében, viszont maga a története miatt megéri megnézni. Utána irány Gül Baba türbéje, ami nem csak a látvány miatt pazar, hanem mert virágzik a rózsakert és eléggé instagram-kompatibilis ;) Utána belefér egy jó ebéd. 15-21 között pedig nyitva a Veli Bej Fürdő, ami hamisítatlan törökfürdő, élvezzétek.


Ha él bennetek a gyermek, akkor délelőtt állatkert, délután pihenés a Széchenyi Fürdőben. Akár az új Néprajzi Múzeumot is be lehet iktatni.


Ha bírjátok a kicsit mozgalmasabb randikat, akkor Sziklakórházban kezdés, utána Budavári Labirintus (nem mondom, hogy életem legnagyobb élménye, de amúgy jópofa, egyszer megéri) utána lazítás a Rudasban (a panoráma medence most azt hiszem nem üzemel júni 11-ig, de a többi rész használható).


Vagy délelőtt egy kis kirándulás, libegő, rétesezés a normafánál elég romantikus, aztán egy mozi. Ilyen napnak én is örülnék.


Remélem sikerült pár ötletet adnom, előre is érezzétek jól magatokat! Ha meg nem mehetek sehova és lehet aludni az is kiváló program, egy egész napos Netflix (és chill ;) )

2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak napközben egy szobát adjanak neked? Mi lesz, ha az asszony is megtudja?
2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, sok jó ötletet adtál!


2. Én vagyok az asszony:)

2023. máj. 29. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
A pasid felesége az asszony. Te csak a szerető vagy.😆 Ha cdak napközben visz szállodába, estére meg hazamegy.
2023. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, 7 éve vagyunk együtt. Mellesleg én találtam ki, nem is tud róla még.

Egy nap szabad napunk van akkor, hogy vinne több napra?

Xd

2023. máj. 29. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

A szállodai szobával ugyanannyi munka van, ha ott alszol, ha nem. Garniszállóban van óra tarifa, de ott sanszos, hogy nem is mosnak óránként.

Ezért, ha nem titkos randevú ez, akár ott is alhattok, ha kifizetitek.

2023. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem tudunk ott aludni mert másnap dolgozunk már. :D na de nem baj, megelégszünk azzal is, ha pihenhetünk, kikapcsolódhatunk, aztán majd itthon romantikázunk:D
2023. máj. 29. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos jó helyen ki kell fizetni akkor is.
2023. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Vagy wellnesseztek,vagy szexeltek.A 2együtt nem fér be 1 napba ha még utazni is kell hozzá.
2023. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nincs egész évben két egymást követő szabadnapotok? (beleértve a hétvégéket)
2023. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!