Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged Nemes Takács utca...

Szeged Nemes Takács utca milyen környék?

Figyelt kérdés

jún. 3. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó. A villamoshoz közeli része lehet kicsit zajos, de amúgy nyugodt, zöld.
jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 3. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugis, zöld, belváros gyalog max 15 perc ha lassan sétálsz, kisbolt, nagy bolt, árkád, pékség, minden van, tömegközlekedés is egész tűrhető, annyi hogyha autód van, akkor parkolóval/garázzsal rendelkező lakást keress, mert az utca általában tele van.
jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Kálvária sgt. felőli vége egészen nyugodt, legfeljebb kicsit zajos, de közel sem egy Blaha.

A Cserepes sor felőli vége… ott kicsit több a kannibál, de amióta rehabilitálják azt környéket ott sem túl vészes.

ma 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 szerintem te kevered valamivel. A Nemes Takács nem merőleges a Kálváriára.

Viszont a belső vége környékén általában sok az egyetemista. (Mármint napközben. Kocsmázni nem ott szoktunk. 😀)

ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szeged környékén,Mars tér,és még sorolhatnám vannak-e fodrászatok,ha igen,akkor kb mennyiért vágnak egy férfi hajat? (rövidet) Rémlik a környék,hogy...

Szeretnék majd menni fodrászhoz,segítsetek akár egy linkkel is,hogy mennyibe kerül most egy hajvágás. Mindenkinek köszönöm a segítségét,természetesen mennek a zöld pipák. Minden hozzászólást elolvasok,hogy megéri-e,ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. Az...

Makóiak! A Honvéd legnyugatibb széle mennyire rossz környék?

Egészen pontosan a Lendvai utca déli része és a Pozsonyi (temető mögötti) utca érdekel. Kell aggódni amiatt, hogy a hírhedt Honvéd határáról van szó? Leginkább a kóborkutyáktól tartok, nem is a bennszülöttektől. Ha valakinek van infója, megköszönöm, ha ír! :)

Szegeden Árvíz utca milyen környék?

Sziasztok! Lakás vásárlást tervezek Szegeden és az Árvíz utca Rókusi krt. felé eső részében (nem pont a végén) találtam is egy ígéretes újépítésűt. Érdekelne viszont, hogy mennyire csendes, biztonságos?

Milyen Szegeden a Klapka tér környéke?

Költözés előtt állok párommal és nem jártunk még ezen a városrészen. Eddig voltunk a Dugonics-és Széchenyi tér mellett, az első tetszett mert egy nagyon csendes házat fogtunk ki, az utóbbi annyira nem, mert nem tudtuk, hogy bulikörnyék a DOKK és társai miatt. Milyen...

Szegeden a Kálvária sugárút mennyire biztonságos? Milyen környék?

Szeptembertől Szegeden fogok tanulni, és oda költözöm. Az érdekelne, hogy Kálvária sugárúton mennyire biztonságos? Milyen környék? Sötétedés után is szeretnék kilépni a házból.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!